[ draxd80 @ 02.03.2004. 09:35 ] @
Nakon ukidanja Day rezima na veratu definitivno sa njihovom jadnom uslugom nemam vishe sta da trazim pa me zanima dali je neko imao iskustva sa Neobee.net na Smin-u (042),dali se deshavaju stvari kao na veratu da nema nikakvog protoka po par sati(a bogami i dana), da nece da se uloguje ,da DNS crkava i take gluposti,uglavnom sve ono sto moze da ti digne pritisak,dal je podrska sacinjena od gomele k*tena koji misle da si ti idi*t i dal im je telekom kriv za sve ? Ponavljam zanima me iskljucivo SMIN posto nisam iz novog sada
[ -doktor- @ 03.03.2004. 01:36 ] @
Koristim NeoBee, PTT i Verat preko SMIN i svi su podjednako loši.

Mislim da nije problem u provajderima nego u SMIN-u.

Morao sam da se vratim na direktan PTT broj (jedino to mi radi zadovoljavajućom brzinom).
[ GoranYu @ 05.03.2004. 19:11 ] @
Meni radi dobro Neobee SMIN (zovem iz Novog Sada). ALI, do sad mi se najbolje pokazao PTT i to na broju u Novom Sadu. NIKADA mi nije pukla veza, a download uglavnom ide preko 5 kb/s sve vreme. I uvek je slobodna veza ( mozda samo oko pola 12 uvece treba nazvati dva puta)!
[ noviKorisnik @ 05.03.2004. 20:27 ] @
Koristio sam u poslednje vreme 041 net - odavde je to užas. Danas sam se konačno naterao da otvorim nalog kod NeoBee i evo radi - ne mogu da verujem - momentalna konekcija, stabilan protok, nema pucanja.

Neku sigurniju ocenu ne mogu da kažem dok ne istestiram da li je to uvek tako...

Uglavnom - posetio sam im sajt i prijatno se iznenadio uslugom koja se nudi - to je prvi utisak - 042 koji radi kao lokalni poziv (dobro - iz Novog Sada sam pa mi to i nije toliko bitno), razgranata prodajna mreža, dodatne usluge i povoljne cene.
[ Dodge @ 08.03.2004. 22:24 ] @
Ja sam proslog meseca uplatio NeoBee flat (doduse nisam koristio SMIN nego lokalni broj), i usluga je bila katastrofalna. E sad da li sam naleteo na losu turu ili im je to standard ne znam, ali ja sam se vratio na Sezam i nemam nameru da se vise bakcem sa NeoBee-om. Nadprovajder NeoBee-u je upravo Verat tako da tesko da mogu da budu bolji od njega.
[ synergetic @ 17.03.2004. 09:11 ] @
Neobee smin koristim dva meseca, zovem iz Beograda. Sve je ok do sada sem sto ponekad pri konekciji jednostavno stane protok ali kada ponovo nazovem sve bude u redu.
[ fanfon @ 17.03.2004. 10:23 ] @
Ja sam na neo.bee i nisam bas zadovoljan posto veza puca cim se konektuje ispod 46.666. Ne puca odmah ali posle nekog vremena. Protok pridowload-u mi je oko 5KB i s tim sam zadovoljan. Juce sam pri konektovanju imao 14.400 bps i nije pucalo ali to je najniza vrednost sto sam video i strasno se vuklo...
[ Slobodan Miskovic @ 24.05.2004. 01:25 ] @
Ovo je strasno, znaci protok mi je 0.4Kb/s, nekada se i pomuci pa bude i 0.9Kb/s. Tako ceo dan danas....uzas... a od podrske ni p! Ne mogu da verujem! ?=£()")£("=($/£$&!()"£!|"^£!")£^?)"!!!!!!!!
[ Slobodan Miskovic @ 24.05.2004. 13:30 ] @
Saznao sam sta se desilo, izgleda da su debili iz Telekoma isekli neke parice po gradu tako da neobee nije bio nista kriv...