[ Aerosmith @ 27.06.2012. 19:25 ] @
Treba mi neki optimalan cad program za crtanje stolarije, garnitura... (cjelokupnog pokućstva). Bilo bi dobro da ima mogućnost da slaže različite modele u nekakvu okolinu (mislim na prostor omeđen zidovima, podom i plafonom koji je moguće dimenzionirati- ništa specijalno). I da ima mogućnost da ovisno o (unesenim) dimenzijama nacrtanog predmeta izračuna na temelju unesene formule npr. koliko je kože potrebno da se obuće trosjed. Ne znam je li to uobičajena mogućnost (do sad sam se služio jedino autocadom i solidworksom) da iz 3d-a izvuče 2d poglede. pod optimalan mislim da ima sve mogućnosti koje sam naveo, a da nije prekompliciran, jer em nije za mene, em se nema previše vremena za učenje.
[ labicko1 @ 28.06.2012. 09:11 ] @
AMA ljudi dali vi uopste citate, gde postavljate vase teme, zar ne vidis ono krupnim slovima da imam podforum za CAD
[ Aerosmith @ 28.06.2012. 11:28 ] @
Ispičavam se. Oće li ga netko prebacit ili da ponovo otvorim temu na tom pdforumu?
[ MOHOK7 @ 28.06.2012. 13:46 ] @
Labicko nemoj svega ti pusti ljude neka izmenjuju iskustva kao da si neki dobrovoljni zandar ovde i bojis se specijalizovanih programa.
Nije MAX sav svet.
Pozdrav i postovanje s ove strane Alpa
MOHOK
[ MOHOK7 @ 28.06.2012. 13:48 ] @
Pitaj cika Google:
Küchenplaner
ima toga tri za grosh i besplatnih i koji se placaju samo biraj.
Pozdrav i postovanje s ove strane Alpa
MOHOK
[ labicko1 @ 28.06.2012. 15:15 ] @
Nisi u pravu Mohok ako bi svako pisao svoja iskustva nevezano za teme i forum onda ovaj sajt nebi funkcionisao. Lose je sto nema administratora da premesti temu, inace sam im vec prijavio ovo za premestaj ali izgleda danas ne rade :)
Ko je rekao da je MAX sav svet????

Inace oseca li se kriza sa one strane alpa, ima li posla.
[ Aerosmith @ 28.06.2012. 15:56 ] @
pitao sam ja google. normalna stvar. al nemam vremena desetak programa isprobavat, pa tražim preporuku koja bi zadovoljavala parametre koje sam upisao, uz to da ima user friendly interface
[ MOHOK7 @ 29.06.2012. 07:13 ] @
Posla ima uvek ako si pouzdan i korektan sa poslom je kao i sa valjanim suradnicima labicko pokusaj se staviti u ulogu onoga koji daje posao.

Stavi ruku na srce i reci sam sebi koliko "strucnjaka" poznajes i kojima od njih bi se usudio dati nalog a da si siguran da ce ga valjano odraditi. Do valjanog kupca ne dolazi se lako a ti ga mozes izgubiti ako ti oni kojima si predao posao zabrljaju stvar to je onda najveca steta. Izgubiti kupca je daleko veca steta nego izgubiti jedan nalog.
Pozdrav i postovanje s ove strane Alpa
MOHOK