[ ficavl @ 04.07.2012. 16:55 ] @
Poštovani članovi EliteSecurity Foruma,

Želim da vam ponudim domene dizzajn.com i dizajner.me. Sjajne domene koje možete koristiti kao vaš vlastiti portfolio.

Ključna reč "dizajner" ima 49,500 globalnih mesečnih pretraga, dok lokalnih (Srbija i Crna Gora) 18,100. Konkurencija za istu ključnu reč je slaba, tako da vaš portfolio sa domenom može biti brzo rangiran na prvoj stranici ili čak PRVOJ POZICIJI Googla, ukoliko kvalitetno odradite SEO. (Izvor - Google Adwords: Keyword Tool)

dizzajn.com može se vrlo lako koristiti kao zajednica dizajnera, ime firme koja će pružati usluge dizajna (nekorišteno ime), kao i lako brendirano.

Pored gore navedenih domena, takođe prodajem domene: registracija.me i seoptimization.me.

Registracija.me, premium domena koja se može koristiti kao portal za pružanje usluga registracije domena, vozila kao i portal koji će pružati informacije za registracije firme, a i mnogih drugih stvari. Ključna reč "registracija" ima 368,000 globalnih mesečnih pretraga, kao i 110,000 lokalnih mesečnih pretraga (Srbija i Crna Gora), dok je konkurencija na slabom nivou. Kvalitetan SEO ovu stranicu može učiti da se za ključnu reč "registracija" na google pretrazi izrangira na prvoj stranici! (Izvor - GA: KT)

Domena SEOptimization.me je sjajna za one koji pružaju usluge On-page i Off-page SEO optimizacije kako u zemljama Jugoistočne Evrope tako i širom sveta.

Cena za svaku domenu je stvar dogovora između mene i potencijalnog kupca. Plaćanje se može izvršiti putem Paypal-a, Moneybookers-a, tekućeg računa (BIH) i deviznog računa (ostale zemlje Evrope).

Detaljnije informacije o gore navedenim domenama možete dobiti slanjem privatne poruke ovde ili slanjem e-maila na filip [at] delto.org. Molimo vas da ne pitate za cenu, kao što rekoh, stvar dogovora, jer ne želim da postavljam cenu koja će biti za neke preskupa a za neke smešno jeftina, koja bi kasnije dovela do diskusije oko toga na forumu.

Sve najbolje,
F. Erkić