[ zekasing @ 24.07.2012. 13:53 ] @
Imam 17 god i jedino zasta se u zivotu (pasivno) interesujem je ovo web programiranje, najvise php, i sve sto ide sa tim (html, css) js ajax. Obozavam da sredim stranicu cakum pakum i da zadivljujem korisnika koji je posecuje, te sam tako ucio, kupovao knjige itd. I sad kako vreme prolazi, uvek nekome treba nesto, uglavnom aplikacija, drugovim roditeljima web shop, npr sad treneru radim neko odbrojavanje rundi, to radim besplatno, jer sam previse dobar da nekome lupim cenu. Ali me uvek nekako zanima koliko to ustvari kosta, npr ovo za brojanje rundi.
On u svom panelu ima polja u koja unosi koliko minuta traje runda i koliko pauza, koliko rundi itd,
i kada klikne zapocni krene tajmer koji ima load bar, pored pise sta je sledece (pauza ili nova runda ili nesto drugo) i kada stigne do 0 iz baze se izbrise ovo sto se sada odbrojavalo i krene ono sledece.
Koristio sam ajax, javascript, php, sve je objektno orjentisano i uredno

Dizajn aplikacije izgleda ovako nekako
http://s8.postimage.org/rklht9xz9/runda.png

koliko bi vi recimo trazili za ovo? skroz sam neupucen da li je ovo djubre ili je solidno .
Hvala
[ Shevchenko @ 30.07.2012. 09:54 ] @
Moglo bi biti bolje. Recimo da nista ne brises iz baze, vec da samo oznacis kao iskorisceno, ili u tvom slucaju da je runda zavrsena.

Cena uglavnom zavisi od toga koliko si utrosio vremena.

Moja slobodna procena bi bila od 20 do 30 e.