[ Boboje @ 31.07.2012. 05:47 ] @
Imam LG Optimus Hub (E510) iz VIPa sa Androidom 2.3.4. Konstantno mi se desava da pomeri vreme 4 minuta unapred. Nekad se desi da to uradi u roku od 20-30 sati a nekad posle oko sat vremena ako se u medjuvremenu konektujem na internet. Internet koristim cesto tako da nisam imao prilike da probam da li bi se to desilo da se ne konektujem na net. Ako ne vracam sat posle dan-dva opet pomeri vreme dodatno unapred za oko minut. videcu ovih dana da li ce dodatno pomeriti vreme. ne znam u cemu je problem, proveravao sam sve moguce opcije i nije ukljucena nikakva sinhronizacija, a sinhronizacija preko mreze izgleda da ne radi u VIPu. razni programi za sinhronizaciju preko neta svi traze rootovanje ali u tom slucaju cu izgubiti garanciju na telefon. primetio sam to nekoliko dana nakon nabavke telefona tako da mislim da nije problem u nekoj aplikaciji jer su tad skoro sve bile fabricke. Jel vidjao neko ovakav problem? Vidim na netu ljudi se zale na slican problem kod pojedinih modela telefona u nekim mrezama u inostranstvu ali nisam nasao neko resenje.

I desilo mi se jos nesto, nekako mi smrdi da ima veze sa ovim, juce sam instalirao Alarm Clock Xtreme sa Marketa i alarm nece da se aktivira kad ja hocu nego zvoni sa zakasnjenjem nekad i po pola sata. fabricki alarm mi nije dovoljan jer se tesko budim i iskljucim ga cim pocne da pisti i ponovo zaspim a Alarm Clock Xtreme se ne iskljucuje dok ne uradim tacno nekoliko matematickih zadataka.