[ dragannox @ 03.08.2012. 09:04 ] @
Pozdrav

Pocetnik sam za web dizajn..znam html i css solidno i ponesto php-a...krenuo sam da da ucim joomlu...problem mi se javlja kada instaliram novi templejt..kad stavim da mi taj templejt bude defoltni..i odem da vidim svoju stranicu..izbacuje mi mnogo erora..u nekim php fajlovima...na liniji toj i toj..nepostojeca varijabla itd...onako vidi se tema u pozadini ali pronadje jedno 5-6 erora...radim na joomli 1.5.26..naravno sve radim na localhost uz pomoc wamp servera....probao sam jedno 10 tema za joomlu 1.5 i nece ni jedna...one 3 defoltne teme rade..svaka pomoc je dobrodosla HVALA
[ mikaso @ 03.08.2012. 19:36 ] @
Kako instaliraš templejte? Kroz instaler ili samo kopiraš otpakovan fajl? Proveri dozvole nad folderom templejta koji pravi problem.
[ dragannox @ 03.08.2012. 20:27 ] @
preko "instal"...danas sam unistalirao wamp i ponovo instalirao joomlu...i nasao sam neki drugi templejt i sad je sve radilo...(a prethodnih 10 nije radilo, ne znam sta se desava).da li ima veze koje mi kvacice stoje kod php fajlova u wampu..vidim da nisu svuda kvacice
[ Pocev-od-mene @ 05.08.2012. 00:51 ] @
Nemam iskustva sa wampom ali pogledaj "user" permissions na bazi ili ovamo ako ima negdje.

drugo izbriši wamp, a instaliraj Xampp i FilleZilla ftp server bit će ti jednostavnije.

I pokušaj desni klik na xamp ili wamp zavisi properties, shortcut, advanced i run as admin.
[ dragannox @ 07.08.2012. 13:32 ] @
Hvala..proradilo