[ luna83 @ 04.08.2012. 20:29 ] @
Imam ovaj telefon uzet u VIP-u:
http://www.vipmobile.rs/mobiln...aji/samsung-galaxy-y.1585.html

Desava mi se da se telefon u potpunosti "zamrzne" u toku razgovora, znaci ko kad se sistem na PC zamrzne, imate sliku i sve al mis i tastatura ne reaguju, tako i ovde u toku razgovora jednostavno se prekine veza i nista ne funkcionise na touch screen-u sve stoji "zamrznuto" jedino resenje je gasenje mobilnog i ponovno paljenje. to mi se dosad desavalo SAMO u toku razgovora nikad u drugim situacijama. Takodje ne desava se uvek nego jednom u 2-3 dana i to uvek u toku razgovora.

Telefon nikad nije koriscen za surf, niste dodatno nije instalirano od programa, sve je gotovo po defaultu! jedina stvar koja je na njemu radjena je kreiranje gmail naloga radi provere meila.

fakticki samo dve aplikacije svremena na vreme idu na net i to vremenska prognoza i gmail. Vec sam mislila da se to desava kada u toku razgovora neka od tih aplikacija hoce na net pa se onda zamrzne ali nebi valjda to smelo da se desava.

Telefon imam mozda mesecipo dana.

Zanima me sta moze biti uzrok tome?

[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 04.08.2012. 22:22 ] @
Samo neki bug u softveru. Idi na factory reset negde u podešavanjima. To će obisati sve podatke sa telefona (bekapuj šta ti je bitno) i posle toga bi sve trebalo da bude ok.