[ G4M8L3R @ 09.08.2012. 20:37 ] @
E ljudi pomagajtee!!!! Da vam detaljno opisem:

Pise mi dole pri dnu ekrana otprilik onde gde pise prevod Warning! ENTONEINI download failed..., bas ovako crvenim slovima I sad sta ja da radim da to sklonim??? Taj text Warning! ENTONEINI download failed... pise na nekom tamno plavom pravougaoniku evo napravio sam malu demonstraciju u paint-u :P http://www.zaslike.com/viewer.php?file=p2sxql7rbggdr3918i9.jpg eto msm da sam detaljno opisao!!! HVALA SWIMA UNAPRED :P
[ Jericho @ 10.08.2012. 13:09 ] @
Iskljucivao si STB i modem iz struje? Pri svakom ponovnom pokretanju taj Entone najpre pokusava da skine firmware update - verovatno ti modem nije bio "pri sebi" u tom trenutku (ako si npr. prvo ukljucio STB pa modem, ili nisi sacekao da modem odradi svoje pre nego sto si ukljucio i STB, pa STB nije imao konekciju da proveri firmware). Ili ako si menjao portove, STB mora da stoji na LAN3 portu, jer je modem tako konfigurisan.
[ G4M8L3R @ 10.08.2012. 15:34 ] @
Citat:
Jericho:
Iskljucivao si STB i modem iz struje? Pri svakom ponovnom pokretanju taj Entone najpre pokusava da skine firmware update - verovatno ti modem nije bio "pri sebi" u tom trenutku (ako si npr. prvo ukljucio STB pa modem, ili nisi sacekao da modem odradi svoje pre nego sto si ukljucio i STB, pa STB nije imao konekciju da proveri firmware). Ili ako si menjao portove, STB mora da stoji na LAN3 portu, jer je modem tako konfigurisan.


Pa sta da mu radim sad da sklonim to il ce se to skloniti vremenom??? Ae pomozi!!! A ja imam STB na dva TV-a jedan je na LAN3 a drugi je na LAN2 tako mora svi su mi tako rekli !!! Tnx unapred
[ Jericho @ 10.08.2012. 15:51 ] @
Pa nista spektakularno, iskljuci STB iz struje (ili strujni adapter iz STB), pa vrati - ako je modem pravilno podesen, onda ce se STB uspesno konektovati, proveriti firmware i poruka ce nestati. Ako nece tako, zovi tehnicku podrsku da zarade 'leb za koji su placeni
[ G4M8L3R @ 10.08.2012. 16:49 ] @
Citat:
Jericho:
Pa nista spektakularno, iskljuci STB iz struje (ili strujni adapter iz STB), pa vrati - ako je modem pravilno podesen, onda ce se STB uspesno konektovati, proveriti firmware i poruka ce nestati. Ako nece tako, zovi tehnicku podrsku da zarade 'leb za koji su placeni


HVALA LEGENDOO!!!!!! SAD JE SVE OK!!!
[ Jeepers666 @ 30.09.2012. 16:04 ] @
meni se problem i dalje desava iako ga isljucim pa ukljucim ponovo, sta da radim?