[ radaca @ 10.08.2012. 16:17 ] @
potreban mi je dobar servis za laptop marke asus a da nije ovlasteni, bio sam kod njih nesto mi muljaju, ne verujem im ni rec sta su rekli, hocu da mi neki drugi iskusni serviser kaze sta je bilo laptopu

[ radaca @ 12.08.2012. 18:41 ] @
konstatovano mi je otkazivanje grafickog cipa i to ne mojom krivicom, ovi iz ovlastenog servisa su hteli da me predju, svi znamo ko je ovlasten za asus, zato pazite kad sa njima radite da i vas ne predju
[ espresso @ 12.08.2012. 18:45 ] @
Čekaj, jel to ono, pozoveš, oni dođu po laptop, poprave i donesu ti? Samo ne znam koji je servis zadužen za to. U pitanju je kao neka zvanična Asus podrška.
Kaži kako su hteli da te pređu, da ljudi znaju o čemu se radi. Pa, eno na Benču ljudi su ocrnili MSI servis i podršku u Srbiji ali za Asus kažu da su dobri. Zato me interesuje ovo. Daj da vidimo o čemu se radi. Imam i ja Asusa.
[ radaca @ 13.08.2012. 20:58 ] @
znaci hteli su da mi naplate 9500 za reparaciju ploce iako mi je laptop u garanciji za kvar za koji nisam ja kriv, covek mi rece da muljaju nesto sa delovima za laptopove, od asusa bi porucili nove delove a meni bi presli za 9500
[ miki069 @ 13.08.2012. 21:10 ] @
Šta će ti drugi servis ako imaš garanciju, a nisi ga polivao pivom ili koka-kolom.
Idi kod ovlašćenih i bori se za svoja prava.
[ radaca @ 08.11.2012. 22:09 ] @
zna li neko gde se nalazi asusovo predstavnistvo u beogradu, ovi strucnjaci iz kim teca mi jos uvek nisu servisirali lap top a proslo je 3 meseca pa bih hteo da vidim sa ljudima iz asusa licno hoce li biti od tog lap topa nesto il da ga donesem i olupam ga od plocice na sred asusovog predstavnistva i zahvalim se na saradnji sa asus brendom
[ Binary Mind @ 09.11.2012. 00:06 ] @
Milutina Milankovića 23, 11070 Beograd - Novi Beograd...