[ mima_cool @ 14.08.2012. 00:23 ] @
Da li bilo ko ima informaciju da li je covek dobro? Njegova tema je zakljucana tako da nisam u mogucnosti tamo da pitam da li je sve u redu sa njim.
[ Kovacevic Vladimir @ 15.08.2012. 08:03 ] @
Nema ga na Forumu

Dom je DOM ZA STARE LONG LIFE, Ibarski put 75, Meljak (Pored hipermarketa IDEA)

Tel/8340-282, 063/598-578, 069/354-0003

Pozdrav

[ mmix @ 15.08.2012. 15:54 ] @
Mozda su mu uzeli komp da se ne bi bunio?
[ Sarastro @ 15.08.2012. 16:07 ] @
Ne shvatam ova lajkovanja i dislajkovanja. U cemu je stos?
[ nina.long @ 14.10.2012. 00:49 ] @
Postovani,
istrazujuci domove u okolini Bg-a, zbog potrebe clana porodice, nedavno sam naisla na coveka koji se predstavlja kao vlasnik ovog doma, mada vidim da se njegovo ime zvanicno nigde ne spominje. Naravno, upitah i za sudbinu g.
Djokica, na sta doticni odgovori: DA JE TU BUDALU ISTERAO!
Malo je reci da sam bila zgrozena izjavom, ali s obzirom na lokaciju koja mi odgovara, i u nadi da je sa zvanicnom direktorkom moguce ostvariti normalnu komunikaciju pokusala sam jos par puta da stupim u kontakt. To se ispostavilo kao nemoguca misija, jer je tu uglavnom taj covek koji se predstavlja i kao vlasnik i kao direktor, a do te direktorke-vlasnice Vujovic je nemoguce doci, s obzirom da doticna nikada nije na svom radnom mestu, a osoblje je pravda malim detetom zbog koga cesto mora da putuje???!!!
Iz gore navedenog iskustva ovaj dom nikom ne bih preporucila. sem zvanicnim institucijama da ustanove hijerarhiju i ovlascenja u ovom domu, za pocetak.
Bice da se g. Djokic spasio na vreme...
Pozzz









[ Vasastajić @ 14.10.2012. 11:29 ] @
Citat:
Sarastro: Ne shvatam ova lajkovanja i dislajkovanja. U cemu je stos?

Heh, pa rekao bih da su ovi iz "LONG LIFE"-a živo zainteresovani šta se dešava na temama gde se oni pominju uz Đokićevo ime.
Inače zainteresovanima mogu na pp da dam adresu Đokićevog nezvaničnog staratelja, na koju sam mu svojevremeno slao lek.