[ Aggressiv @ 07.09.2012. 13:28 ] @
Imam kineski "iPhone", i nekako mu je u dzepu naprsao touch, znaci, samo jedna linija na sredini ekrana... Sve na displeju se vidi dobro, samo sto gornja strana touch-a ne radi, a donji deo radi... Kada sam ga otvorio jednom, video sam da su ekran i touch razdvojeni, tako da se verovatno moze zameniti samo touch. Gde se to moze kupiti, i koliko kosta?
[ miki069 @ 08.09.2012. 21:34 ] @
Samo da direktno narucis od proizvodjaca telefona, ako je isti uopste poznat. Savet je kanta.
[ Aggressiv @ 09.09.2012. 14:36 ] @
Proizvodjac nije poznat. :D A, da li bi se podudarao od originalnog iPhone-a, ili neke druge kineske kopije? Posto isto izgledaju...
[ bakara @ 09.09.2012. 14:48 ] @
Oni samo slicno izgledaju i nikakvu drugu slicnost nemaju.

Koliko sam video tih kopija i nijedna nije bila ista, uglavnom ni obican punjac ili bateriju ne mozes da nadjes a ne digitajzer.

Pre ili kasnije ces shvatiti da si bacio pare.
[ Aggressiv @ 09.09.2012. 16:11 ] @
Koliko sam video, taj digitajzer nema nikakve "unikatne" kontakte, mozda ima par zica koje su povezane sa ekranom, i to je... Tako da ne verujem da bi toliko nemoguce bilo da se uklopi... Nista, ostaje mi da vidim ako mogu da nadjem to, i da probam, ako ne bude htelo, neka, i tako sam imao dosta problema sa njim otkad sam ga kupio... China sh*t. :)
[ KrkaCiC @ 09.09.2012. 18:48 ] @
Citat:
Aggressiv:
Proizvodjac nije poznat. A, da li bi se podudarao od originalnog iPhone-a, ili neke druge kineske kopije? Posto isto izgledaju...


Kad bi se podudarao sa i-phoneovim ne bi ti se isplatilo,jer bi verovatno kostao vise nego ceo taj kinez.
Dosta ljudi sam video da imaju problema sa tim "kinezima" tako da prodaj to,recimo preko limunda jer mozda treba nekom ostatak za delove,a za recimo 50e mozes da kupis pristojan touch telefon