[ mladjolinjo @ 08.09.2012. 11:12 ] @
Imam instaliran Linux Mint 13 Maya. Posto sam zbog nekog problema morao da reinstaliram Mint, to sam odradio sve kako je i trebalo. Neko vreme je radilo sve ok, ali pre nekih 10ak dana, od jednom, sam se diskonektuje sa neta.
Imam KBCnet kablovski, kabal mi direktno ide u komp, znaci nemam modem, ruter... Namestio sam u Network Connection pod DSL karticom konekciju, gde sam samo uneo korisnicnko ime i sifru, i oznacio da mi se konektuje automatski.
Desava se da i kada sam na netu, preko Google Chrome, ili radim na kompu, tipa svrljam po folderima, sam se diskonektuje i nemam opciju za reconnect. Onda moram da restartujem komp, da kad bih opet usao u Linux, posle kratkog vremena, opet se diskonektuje.
Danas sam, dok sam imao net, odradio update i upgrade, i instalirao mi je update, za koji je na kraju rekao da ce biti primenjen posle restarta. Kada sam restartovao i ponovo usao u linux, od tada nece uopste da se konektuje na net. Probao sam da izbrisem konekciju, napravim novu, ali ne pomaze.

Ako neko zna, kako da resim problem, bio bih mu mnogo zahvalan!!!