[ Pajica Ristic @ 11.09.2012. 19:04 ] @
problemi sa telenor mrezom su poceli u selu (srem) jos cini mi se u februaru.
prekidanje veze, gubljenje signala u toku poziva, stize mi poruka o propustenim pozivima, iako telefon pokazuje pun signal...
i ranije je u selu bilo slicnih problema, ali uglavnom su trajali po par dana..
par puta je telenor intervenisao i broblem bi bio na kratko resen, ali ove godine ne reaguju uopste.
dakle, od februara imamo problema sa losim funkcionisanjem mreze. zalio sam se telenoru (na email za reklamacije), zvao sam call center...
rekli su mi da ce predajnik biti zamenjen i da su upoznati sa situcijom, medjutim, naravno nista...
pisao RATELu - 26.06.2012. ali ni od ratela jos uvek nisam dobio nikakav odgovor.
u kuci imam 3 postpaid broja na telenor mrezi i jedan prepaid. vecina u selu koristi telenor mrezu, jer od kako je mobtel postavio predajnik,
to nam je bila mreza sa najjacim signalom u selu. ostali operateri imaju jako slabu pokrivenost.
medjutim, sada jednostavno nece da reaguju na reklamacije. sta mozemo uciniti i da li uopste mozemo bilo sta?
[ zvezdasbg @ 12.09.2012. 12:11 ] @
Proverite da možda iz m:ts nisu postavili neki predajnik bliže vašem selu. Ako jesu brate svi kolektivno pređite na tu mrežu.
[ Slobodan Milivojevic @ 12.09.2012. 13:16 ] @
zvezdasbg, a šta da rade ako imaju ugovornu obavezu?
[ Jovan 1988 @ 12.09.2012. 15:05 ] @
Moj ti je predlog da izvršiš malo veći pritisak na njih i da odeš direktno u prodavnicu.
Ako treba zapreti i da ćeš raskinuti ugovor sa njima,jer ovako više ne ide.
Ne bi bilo loše i da ti se pridruže ostali post korisnici.
------
Koje je mesto u pitanju? Čudi me da Vip nema signal...
[ Pajica Ristic @ 12.09.2012. 22:20 ] @
vecina je pod ugovornom obavezom.. kao i moja tri broja u kuci. imam prepaid vip i mts ali ni oni nemaju pokrivenost. mts bi nekako i mogao da prodje, ali vip nema skoro nigde signal i oslanja se na telenorov nacionalni roaming.
u telenor prodavnici mi kazu da oni nisu nadlezni, i da pisem na [email protected]
napomenuo sam im i raskid ugovora i slanje zalbe ratelu, ali nista..
cudi me da ratel uopste ne reaguje.

ne znam da li bi vredelo da napisem kao neku zalbu na papiru, sa opisom problema pa da tu sakupimo potpise sa podacima korisnika.. da li bi vredelo tako nesto poslati telenoru? da li bi vredelo ubrajati i prepaid korisnke ?
[ zvezdasbg @ 13.09.2012. 09:52 ] @
E pa jeste zez kad si pod ugovornom obavezom. Zato ljudi pre nego uzmete telefone preko nekog provajdera proverite sa nekom pre paid karticom kakva je situacija sa pokrivenoscu... To se odnosi na one koji zive u manjim sredinama.
Pustite price operatora kako su pokrili 99% drzave...
I mene cudi da RATEL ne reaguje.. Salji im mejlove dok ih ne smoris :)
[ Mr One @ 13.09.2012. 19:34 ] @
Citat:
Pajica Ristic:
cudi me da ratel uopste ne reaguje.

Ne brini se odgovoriće ti sigurno! Ali za jedno 6 meseci. Bar im je toliko trebalo da odgovore mom prijatelju kada im je pisao žalbu. A to će najverovatnije biti jako glup odgovor koji će se oslanjati na ono što je njima Telenor rekao kada su ih pitali kad će da reše problem u tvom mestu, čisto radi reda, zato što si im poslao žalbu.
[ Pajica Ristic @ 14.09.2012. 21:06 ] @
Citat:
zvezdasbg:
Zato ljudi pre nego uzmete telefone preko nekog provajdera proverite sa nekom pre paid karticom kakva je situacija sa pokrivenoscu... To se odnosi na one koji zive u manjim sredinama.



pa nisam novi korisnik.
mobtelovu karticu sam uzeo 2002.god, od 2004. na postpaidu..
do sada nije bilo ovakvih problema. tj nikada nije trajalo ovako dugo da nece da reaguju, obicno srede za par dana, mesec najvise. nije mi jasno zasto sada nece da reaguju.
cak su i po ugovoru duzni da obezbede normalno funkcionisanje mreze. nije sad da nema pokrivenosti pa da nece da postave predajnik/repetitor, vec samo treba da ga poprave ili zamene.
kada sam potpisivao ugovor, mreza je funkcionisala normalno, ali sada oni krse ugovor.

kome da se zalim na ratel :) ?