[ mjauu @ 20.09.2012. 00:17 ] @
Kod banke Intesa imam sledece Visa Electron i Visa Internet karticu, i Visa Maestro (koja sad nije bitna).

Jos 28. avgusta sam uspesno verifikovao na Moneybookersu Visa Electron karticu koju imam kod banke Intesa (Dodao sam i bankovni akaunt kucanjem SWIFTa i IBAN).

Odmah istog trenutka mi je sa deviznog racuna u banci skinut random iznos ~1,5e (to je taj neki besplatni racun sto mi otvore uz Electron i internet karticu, mozda ce znaciti ova informacija).
Otisao sam na Moneybookers i ukucao taj iznos i sve super verifikovala mi se kartica. ALI, taj 1,5e mi nije vraceno na devizni racun u Intesa banci! ZASTO?!?!!?

Pomislio sam da treba proci neko vreme da prodje ta transakcija, ali transakcija nije prosla evo skoro mesec dana!


Meni prvenstveno treba Moneybookers da bih ja sa njega podizao pare na svoj devizni racun. A ako mi ova mala transakcija od 1,5e nije uspela, prosto se bojim da pokusam jos neku.

Ima li neko objasnjenje za ovo? Ranije sam se informisao citanjem raznih postova da je moguce povezati to sve tako kako sam ja naumio i podici te pare.

HELP PLEASE
[ bazinga @ 20.09.2012. 09:27 ] @
Tih 1.5 evra su ti na moneybookers-u, ne vracaju ih na karticu