[ boxikg @ 02.10.2012. 11:26 ] @
Interesuje me da li je neko skidao sa neta Trainsignal video treninge za CCNP ispite, vidim mnoge linkove za skidanje i svuda se pominje Trainsignal ali ispod su dati screenshootovi za CBT pa me zanima da li su to Trainsignal ili CBT treninzi jer sam uvek gledao ove prve - fenomenalno su urađeni, dok mi cbt deluje malo slabije.
[ igor.vitorac @ 02.10.2012. 12:49 ] @

Ne znam da li je Trainsignal nesto skorije pravio, ali CBT od Jeremy Cioara su sinonim za Cisco video training-e.
[ boxikg @ 03.10.2012. 06:55 ] @
Upravo je skinuo cbt iako je pisalo da je Trainsignal. Trainsignal je ove godine izbacio nove CCNP treninge, instruktor je Joe Rinehart ali je to izgleda teško naći. Ovo što je skinuo su samo cbt .avi fajlovi dok Trainsignal ima table of contents, razne formate videa i ostalo pa jurim njega jer za Microsoft i VMware imam Trainsignal i veoma sam zadovoljan istim.

http://www.heroturko.me/tutori...p-switch-training-642-813.html (Trainsignal piše ali je cbt :-))
[ zeenmc @ 05.10.2012. 20:02 ] @
Jerremy nasprem INE video trening je nista, bukvalno NISTA, vidi na netu, ima sad da se nadju ti klipovi, ali su ogromni tipa 10giga i slicno :( INE se bacio samo na Cisco i to rade pa razbijaju, ja sam cak razmisljao da legalno kupim neki video trening, cisto da im se oduzim...
[ Aleksandar Đokić @ 06.10.2012. 11:46 ] @
slazem se, ja sam skinuo pre neki dan Internetwork Expert CCIE Data Center Nexus iz tri dela i video je ludilo
[ zeenmc @ 06.10.2012. 19:00 ] @
Ja maltene imam sve sto je INE radio, trazio sam o MPLS i to sam nasao, doduse to je stariji video trening, realno o tome ama bas nista ne znam, zbog toga sam to i jurio :) i naravno nasao, CCNA R & S, Voice, Security, CCNP R & S, Voice, Security, CCIE R & S, CCIE Voice, CCIE Security... ludilo :)
[ boxikg @ 11.10.2012. 12:41 ] @
Meni bi odgovarali svi INE video treninzi a posebno za CCNA (642-802) i CCNP switch (642-813), route (642-902) i troubleshoot (642-832). Linkovi za download ovih navedenih ali i svih ostalih INE video treninga (torenti ili bilo šta drugo) bi mi dobro došli.

Unapred hvala!

[Ovu poruku je menjao boxikg dana 11.10.2012. u 13:58 GMT+1]
[ Aleksandar Đokić @ 12.10.2012. 02:11 ] @
ja to preko IRCa svlacim, ne volim torrente,

a sad ce mod obrisati i moju i tvoju poruku i zakljucati temu :), a ja nemam nista protiv :)
[ boxikg @ 12.10.2012. 07:25 ] @
Zaboravio sam na pravila ES-a, neće se ponoviti. Samo sam hteo da nabavim materijal koji mi je potreban s obzirom da nemam mogućnosti da idem na ccna i ccnp obuku u Beograd a u Kragujevcu gde živim ccna obuka nije kvalitetna dok ccnp obuka i ne postoji.

Izvinjavam se ES-u još jednom.
[ zeenmc @ 15.10.2012. 18:26 ] @
Bracala ko nema u vuglu ima u google, pre nekih 10ak dana sam nekom momku bas odao tajnu gde se mogu uvek naci svezi linkovi ka INE :P


Zamolio bih "upravu" ES da ostavi moju poruku upucenu clanu kojeg spomenuti linkovi zanimaju,


http://www.warez-bb.org/search.php

Unapred zahvalan, verujem da ce biti i boxikg zahvalan