[ mitrovicva @ 12.10.2012. 18:02 ] @
Uzeo sam novi kertridz hp 344 i zamenio stari i probao kad samo izlazi zuta boja na papiru .Normalno crni kertridz radi ok.Izvadim ga i probam na vlaznu salvetu ,on ostavlja trag od sve tri boje, a u stampi samo daje zutu ??? Da li je mozda ova elektronika na njemu otisla ili nesto drugo.Ako je ona da li se to menja? Na njemu stoji datum 2013/08/16.
Ako neko zna o cemu se radi , hvala unapred.
[ crowder @ 15.10.2012. 18:43 ] @
Nije elektronika,jer da jeste onda bi blokirao
štampač te ne bi mogao da radi ni crni.

Verovatno je taj 344 loš.

Jesi li uzeo nov 344(ako jesi da li ji original tj.hp?)
[ mitrovicva @ 19.10.2012. 06:16 ] @
Uzet je original , nov , isti kao stari . Znaci pri stampi slike u boji daje samo zutu sliku i sivu tamnu od crnog kertridza,a pri testu samo dve linije su stiklirane i naravno sve je zuto sto bi trebalo biti u boji. Na vlaznoj maramici , ostavlja normalan trag sa tri boje.Sta bi se moglo uraditi da proradi?
[ crowder @ 19.10.2012. 16:20 ] @
Reklamirati kertridž-a ako to nije moguće,uzeti drugi(mada ja prvi put čujem
da se nov hp-ov kertridž ponaša tako,to je čudno..)
[ mitrovicva @ 19.10.2012. 21:44 ] @
Pa uvek postoji prvi put , i ja to do sada nisam nikad susreo ali eto...da kazem probao sam ga u medjuvremenu u jos jedan hp-ov stampac samo drugi model i ista prica . Ostaje jedino reklamacija ...
Ali sto je najcudnije na papirnoj maramici ostavlja normalan trag sa sve tri boje a pri stampi ne ???
[ crowder @ 20.10.2012. 08:01 ] @
Možda probati da se potopi u vrelu vodu,ali samo onaj deo pri dnu,gde izlazi mastilo(2-3mm.)