[ z_neskovic @ 17.10.2012. 21:58 ] @
Drugari, zdravo! Klikom na "Start", isti se otvara, ali od pre kratkog vremena ne pojavljuju mi se aplikacije često korišćenih programa, izuzev za internet i E-Mail, koji su i štiklirani. Zna li neko u čemu je problem? Nisam naveo da je u pitanju XP .

Unapred zahvalan!
Zoran.
[ z_neskovic @ 18.10.2012. 08:20 ] @
Il' je tema neinteresantna, il' je problem veliki!

Pozdrav, Zoran.
[ Morpheus NS @ 18.10.2012. 09:37 ] @
Poslednji put sam XP koristio aktivno pre 7 godina, pa me ne uzimaj za eksperta u oblasti... Desni klik na Start dugme - Properties - odabereš Start menu, pa Customize sa desne strane. Vidi da li je u Advanced kartici štiklirano Favorites... ako nije, štikliraj. :) U General kartici možeš podesiti broj programa koje prikazuje u tom delu. E sad, ako je sve tako kako bi trebalo biti, a ipak nemaš ikonice tamo gde ih treba biti, javi pa će neko verovatno imati pravo rešenje i za to. :)
[ z_neskovic @ 18.10.2012. 12:18 ] @
Hvala na savetu, to sam probao, sve je kako je opisano, ali ništa se nije promenilo.

Pozdrav, Zoran.
[ S A J A @ 20.10.2012. 00:42 ] @
Desni klik na Start, Properties, Customize, Number of programs on start menu. Trebalo bi da je to, osim ako nije :)
[ z_neskovic @ 20.10.2012. 12:55 ] @
Hvala na pokušaju pomoći, ali nije to, kod mene se nešto verovatno dogodilo, pa se razdesilo. Ubacio sam ručno koliko da ne bude prazno, jer me baš nerviralo.

Pozdrav,
Zoran.