[ alex.micic @ 23.10.2012. 13:55 ] @
Pozdrav svima na forumu i unaprijed se nadam da ćete mi pomoći.
E sad nabavio sam telefon Huawei U8655 Ascend Y200 tel. fino radi sem problema sa Viberom i Skype-om naime sve se instalira i pokrene ali zvuk se čuje samo na zadnji zvučnik telefona tj. spikerfon bez obzira koju ja opciju izabrao. Pokušao sam sa fabričkim resetom ali ništa ne pomaže.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 23.10.2012. 18:08 ] @
Nisi jedini sa tim problemom.

Ljudi su ga zaobilazili tako što su stavljali slušalice i tako pričali.

Pretpostavljam da si probao da prebaciš u toku razgovora na "earpiece", kako je prikazano na slici u ovoj temi..

http://www.modaco.com/topic/35...eaker-instead-of-the-earpiece/
[ alex.micic @ 23.10.2012. 22:22 ] @
Da probao sam i non stop radi zadnji zvučnik jedina razlika je u jačini zvuka.
[ alagor2000 @ 27.05.2013. 06:22 ] @
Pozz,

koristim viber na huawei y 300 i radi ok ,doduse neka starija verzija vibera ali ok !
problem je sto mi preko 3g mreze viber stalno gubi kontakt sa severom ,znaci
nije stalno konektovan!Kako da rjesim ovo
a da ne ukljucujem always on mode za data ?
Kazu da treba da se ukljuci push notifiation ali ne znam gdje !
[ mukibp @ 01.12.2013. 14:01 ] @
Molio bih nekog da mi pomogne oko vibera 4.0.0 kojeg sam instalirao na alcatel s pop 4030 naime radi se o tome da na pojedine kontakte kad kliknem izlazi poruka "viber se zaustavila.zatvori prinudno".Svasta sam pokusavao al nijesm rijesio
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 01.12.2013. 16:16 ] @
Jesu uvek jedni te isti kontakti?
Da li su to Viber kontakti (oni za koje Viber kaže da imaju instaliran Viber) ili su kontakti u imeniku?
[ bachi @ 01.12.2013. 16:20 ] @
Vrati staru verziju.
[ mukibp @ 01.12.2013. 20:32 ] @
Nijesu isti kontakti samo na po jedam kontakt zapne a sa ostalima radi.Nikad nije odredjeno kad ce sa kojim da blokira kontaktom. Sa vibera su kontakti a oni postoje i u imeniku
[ bachi @ 02.12.2013. 10:46 ] @
To se i meni dešava sa jednim kontaktom, ali je on ili na 2.x verziji ili je isključio da šalje online i seen status, pa se izgleda viber zaglupi.
[ mukibp @ 02.12.2013. 20:12 ] @
Pa zasigurno znam da je kontakt sa kim se desava ovo obusavljanje vibera 3.1.15,a da li je sta oko statusa radio ne znam.Ja to kod mene drzim po defaultu online prikazuje seen isto prikazuje.
[ forestpk @ 10.12.2013. 08:51 ] @
Meni je Viber normalno radio mesecima. I prestao da radi.... onda sam obrisao aplikaciju, instalirao novu i kada unesem broj telefona prilikom instalacije izadje mi "An internet connection is required to set up Viber. Check your connection and try again." A normalno sam na netu koji normalno radi....

I sada nece...

Imam Android Samsung Galaxy Mini