[ AMD guy @ 24.10.2012. 13:59 ] @
Imam HTC wildfire od telekoma koji nije pod ugovorom, za 3g uslugu mts na njihovom sajtu kaze:
Citat:
Trajanje usluge se automatski produžava za narednih 30 dana ukoliko imate dovoljno kredita na Vašem prepaid računu.

Da li je mogu da kada mi istekne tih 30 dana, da iskljucim 3g uslugu, ne zelim da svakog meseca da placam 358,80 dinara ako taj internet necu da koristim(inace 3g koristim u krajnjoj nuzdi ako nema drugog nacina povezivanja)
[ Dexic @ 24.10.2012. 14:28 ] @
3G usluga MTS-a nema veze sa internetom; to je neki klipan je tako nazvao a ima sasvim drugu svrhu.

Znaci to ti uopste i ne treba za net.
[ AMD guy @ 24.10.2012. 14:51 ] @
Jel i ovo laz onda
Citat:
pretraživanje Interneta na mobilnom telefonu znatno većim brzinama,
[ Dexic @ 24.10.2012. 15:17 ] @
Na prepaid-u se ne isplati koristiti net bez nekog net dodatka (tipa 50MB za 120din ili tako nesto..).
I koliko sam primetio radi isto brzo.
[ nidza_nis @ 24.10.2012. 15:51 ] @
Nije mi jasno u kakvoj si kombinaciji sa mts-om? Imas telefon koji si kupio kod njih, i pritom si pripaid gde ti sa kredita skidaju iznos za 3g pretplatu?
pripaid 3g pretplatu uopste ne moras da koristis, tacnije ona je sada TRENUTNO ONEMOGUCENA PRIPAID korisnicima, tj. vec neko duze vreme, za KT korisnike je ona POTPUNO NEMOGUCA, dok je u postpaidu naravno naplacuju, i pruzaju...