[ dzenisdemic @ 30.10.2012. 20:50 ] @
Pozdrav , trazio sam po forumu slicne teme ali nisam nasao odgovor,takodje i na google(na srpskom trazeno).

Pre 2 meseca morao sam da otvorim moj lap top da bih ga ocistio od prasine ,posle toga sam sve lepo sklopio kao sto je i bilo (naravno imalo je visak srafova :D )u pocetku je sve bilo super osim numerickog dela tastature ali nakon 10tak dana poceo da se javlja drugi problem :

Upalim lap top pocnem da googlam ili chetujem nije bitno, onda prvih sat vremena je sve u redu posle toga poludi tastatura i umesto slova O pojavi se broj 6 i tako slicno ,a kada se to pojavi ako hocu slovo O da mi se pojavi kao sto treba moram da drzim FN i stisnem O i onda se pojavi O slovo.

Ne radi mi numericka tastatura uopste i bez tog problema a i kada se pojavi problem ona i dalje ne radi.

Ponovo sam otvorio lap top do onog mesta gde se spaja tastatura sa maticnom plocom , proverio sam vise puta super je spojena ne moze bolje.

Probao sam drugu tastaturu(usb) i sve je u redu kada se ona koristi.

Formatiranje sistema mi je zadnja solucija jer imam nekih programa instaliranih koje ne smem da obrisem ...

[ Miroslav Cvejić @ 30.10.2012. 23:10 ] @
Liči kao da numlock brlja ili ga slučajno aktiviraš.
[ dzenisdemic @ 31.10.2012. 19:27 ] @
Pokusao sam sa linux sistemom sa live cd i opet nece kao na win 7 sto znaci da je do fizickog dela tastature.

Ne aktiviram ga slucajno a i ne moze slucajno jer mora da se drzi FN da bi se pojavio broj 6 kada stisnem na slovo O ... osim ako nema neka precica pa da su ti brojevi na slovima stalno aktivni ?

Hvala na odgovoru...