[ SpelingMistakes @ 06.03.2004. 23:07 ] @
Pozdrav svima
Sta mislite da se jednom u narednih mesec dana dogovorimo i da se nadjemo na jednom mestu - u neko vreme. Mogli bi se upoznati, mada se neki od nas mozda vec i znaju, pa mozda iz toga i izadje nesto?
Moglo bi to biti koordinirano od strane ES-a, mada i ne mora - Cisto me interesuje da cujem sta ljudi misle o tome.
Misljenja sam da je nebitno ko u cemu radi, i da ne treba da dozvolimo da nas takve sitnice razjedinjuju. Tu bi se moglo (a ovo je vec interesatno ljudima sa ES-a) nesto dogovoditi i oko "razdvajanja " foruma.
Itd itd



Speling



[Ovu poruku je menjao SpelingMistakes dana 25.05.2004. u 17:38 GMT]
[ SpelingMistakes @ 07.03.2004. 08:43 ] @
Pored toga bi se mogli dogovoriti o nekom zajednickom projektu - to bi NAM kao grupi ako je oformimo, moglo doneti i neku medijsku paznju. Na takav nacin bi se moglo napraviti nesto sto bi moglo ovom trzistu samo pogodovati. Nasuprot Ulupuc-u, Fakultetu Primenjenih umetnosti, FormArtu nastala bi jos jedna grupa, koja bi samo trebala da se uigra, jer znanje vec imamo u prstima i u glavama - Da li me shvatate.

Speling
[ pz4 @ 07.03.2004. 09:10 ] @
Slazem se . Bilo bi korisno svima.Recimo mozda da organizujemo skup I uputimo javni poziv svima da nadju nesto sto nebismo mogli da izdizajniramo I napravimo. Time bi otvorili oci svima da mogu I ovde u Srbiji da urade sta god pozele. Mozda bi bilo dobro naci nekog mediskog sponzora. A onako usput bi se ispricali I razmenili iskustva. Mogu jos I da obecam upotrebu cnc masine ako bude potrebna u okviru skupa. To je samo moj predlog ali se unapred zalazem da ceo skup nebude samo mesto gde ce se samo pricati I nista vise. Voleo bih da to bude organizovano tako da neko sa strane moze doci I traziti resenje za neki dizajn ili tehnoloski postupak ili……
[ SpelingMistakes @ 07.03.2004. 09:38 ] @
Ok - samo mala ispravka - trebali bi da nadjemo nesto sto MOZEMO da izdizajniramo i napravimo , mada to je na dugom stapu - mislim pravljenje toga.

Sto se tice medijske podrske - Postoji nekoliko emisija, na razlicitim televizijama u kojima bi moglo da se gostuje, ali nista od svega toga, ako se ne napravi neko udruzenje, mada vredi pokusati i bez toga.

- Ok Pricacemo o svemu tome. Mada za pocetak mozda mozemo da vidimo sa BRATOM po oruzju - SHOJKETOM - o nekom tekstu na internet ogledalu He he he - Mozda bi mogli malo da razglasimo i po drugim forumima - mada ko zna.

Trebali bi da cujemo sta misle ljudi sa ES-a o ovome - Imamo li ikakvu podrsku - (hvala na hardverskoj podrsci, ali treba nam logisticka)

Ne znam kada bi trebalo da dodje sledece ES LETO Mislim da bi tu trebalo da imamo SVOJE vece a ne pola sata

Sto se tice projekta - Mislim da bi trebalo da bude nesto sto nam MOZE DONETI paznju a mozda i prostor na nekom od sajmova - Predlazem da se OVO ovde ne pretvori u pricu o projektima, vec da se cuju misljenja ljudi i podrska za taj sastanak.

Speling
[ Roger @ 08.03.2004. 21:32 ] @
Evo i ja se u principu slazem sa svime. Moze da padne jedno okupljanje.
[ SpelingMistakes @ 09.03.2004. 00:13 ] @
Sto su se svi tako ucitali ?
- Skoro da uopste nema komentara - vidim da je dosta ljudi procitalo ovo, ali zasto nema kritika, predloga i slicno?

Speling
[ tex777 @ 11.03.2004. 21:30 ] @
Hajde da jednostavno izaberemo neku obicnu kafanu gde mogu da se spajaju stolovi (da ne bude kao u "Radovanu III")...pa valjda cemo skupiti za po dva piva...

Jednostavno odredimo mesto i vreme...pa ko dodje, dobrodosao...za pocetak...za dalje cemo da vidimo.
[ tex777 @ 17.03.2004. 13:17 ] @
Dobro, bre, sta bi sa tom kafanom....??...ja se "naostrio" na pivo, a vi cutite....:)
[ SpelingMistakes @ 17.03.2004. 19:07 ] @
S obzirom sta se desava na KOSOVU - mogli bi da se jos malcice strpimo - ZAR NE ?


Speling
[ target011 @ 23.03.2004. 17:23 ] @
Da li bi neko od vas mogao da mi da par saveta u vezi izbora porgrama kao i gde mogu naci neke tutorial-e(solid edge v15, solid works 2001, catia).
Idealno bi bilo ako neko ima na srpskom :-)
inace moze i na engleskom :-|
Hvala unapred
[ tex777 @ 23.03.2004. 22:54 ] @
Uzmi ProE ili CATIA-u....znam da za ProE ima jedna knjiga na srpskom, ali sam od par ljudi cuo da ne valja. Za CATIA-u postoje dve dobre knjige, ali na engleskom...
[ SpelingMistakes @ 24.03.2004. 18:55 ] @
Ta knjiga je takvo dju...e da je to neverovatno. Jeste prevedena sa Engleskog - i ona - ali to je takva glupost da je to neverovatno. Nekoliko primeraka knjige sam kupio i poklonio mojim ucenicima koji su bili kod mene na kursu - i rekao im - OVAKO NEMOJTE NIKAD DA RADITE. Ako se neko ipak odluci za tu istu knjigu - Znaci bese ProE za profesionalce - Ona ce ga odvesti pitpuno na neke pogresne putanje. Nazalost tako je. Meni je KomBib nudila da napisem knjigu, ali su pare bile male - Trebao sam kurs Idnustrijskog dizajna da pretocim u knjigu - Jednostavno i tu se pokazalo da se intelektualno znanje jako malo ceni ovde kod nas, a trebalo bi da se okrenemo bas njemu, jer nam industrija poprilicno grca ne samo u dugovima vec i sa zaostalim tehnologijama...


Speling
[ tex777 @ 25.03.2004. 22:06 ] @
Eto, ovo bi bila jos jedna potvrda od Spelinga....znaci da je knjiga SIGURNo djubre cim toliko ljudi to tvrdi (ja sam je samo prelistao, tako da se moje misljenje ne vazi). Medjutim, jedan drugar mi je pokazao jos jednu knjigu za ProE, povecu...kaze da je OK...nisam bas zagledao, ali verujem mu da je knjiga OK posto je i covek pouzdan...
[ target011 @ 25.03.2004. 23:36 ] @
Hvala mada od hvala nema nista
inace od programa sledecih koji je najlaksi da se krene sa radom da bih presao na ozbiljnije
proE2000i^2
catiav5r10
solidworks2001
solidedge v9
solidedge v15(student licence)

Hvala
[ SpelingMistakes @ 26.03.2004. 23:08 ] @
Pazi ovako
Prvo napomena Htedoh jos prekljuce da ti napisem odgovor, ali forgetah to - Znas godine me stigle
Drugo
To sto ti pokusavas da uradis, ume da bude vrlo zeznuta stvar. Pazi - Ako ti ja na primer preporucim da probas sa Sw i da ga malo naucis, pa da predjes na ProE, pitanje je oces li ikada preci - To je caka. Od softvera ZA RAD ti ne preporucujem nista ispod Catije ili ProE-a - Zasto sam stavio Catiju pa ProE - pa da mi neki katijasi ovde ne bi zamerili da dajuci savet vrsim propagandu - Ok valjda svako shvata sta zelim da kazem u ovom postu. Ta stvar je vrlo problematicna - Znaci mozda bi bilo interesatnije da pocens sa nekim od - ta dva velika - velikih softvera, pa da onda bez obzira na teze ucenje, posle odredjenog vremena imas u rukavu jak, stabilan i mocan program, negoli da seckas ucenje, sad cu ovo, lakse je za ucenje, pa cu onda da predjem na nesto drugo. Malopre nisam napomenuo - Problem je da ako se zadrzis na NPR SW-u misleci da je jak softver, i da je sjajan, lak, i slicno (a na kraju krajeva naucio si ga) - ne verujem da ces imati zelju da ides dalje, bez obzira koliko GRESIS misleci da je on takav - jer nije. Ok

Speling
[ target011 @ 29.03.2004. 14:33 ] @
Hvala vam svima na utrosenom vremenu i pomoci :-)
[ SpelingMistakes @ 31.03.2004. 09:55 ] @
Hej ovo je bio thread namenjen KAFANI - sta bi sad
Idemo li ?
Hajde - Hajde da se nadjemo na Adi Mozemo malo da prosetamo - nadam se da ste svi sportisti - i da krug nece biti previse
Ili mozda ipak sve pada na kafanu

Speling
[ target011 @ 31.03.2004. 16:41 ] @
Ja sam za ali samo pitanje je kada :-)
xexee
Inace treba reci datum kada i koliko ima zainteresovanih :-)
[ SpelingMistakes @ 31.03.2004. 17:33 ] @
Pa moglo bi na primer to da bude u sledecu subotu, illi nedelju. Sta misliste- Negde oko 1-2 sata npr na Adi - Jel ima neko nesto protiv ovakvog predloga?


Speling

PS Zeko Peko kakko cemo tebe da prepoznamo Ha ha ha
PSS Dajte ljudi manite salu Ajmo da budemo konstruktivni.

Ima li neko ideju za sta bi mozda mogli da iskoristimo tih sat, dva setnje ili sedenja negde ?
Sta mislite da se malcice bolje oragnizujemo, da mozda dogovorimo i neke buduce susrete - redovnije, gde bi mozda mogli neke da poducimo, a da od nekih nesto i naucimo

Kad kazem sledecu, mislim na onu oko 9-10 aprila ili kad vec dodje Ok
[ target011 @ 31.03.2004. 17:49 ] @
Pa kako se Zeka prepoznaje po tome sto jede sargarepu ima velike usi i mali rep mada oni nesrecniji zecevi su bez repica :-)
Mala sala
Inace veruij mi tesko da ces me promasiti iz prostog razloga sto pariram baticu u konkureciji za nos :-)
Ti reci vreme i mesto pa cemo proveriti da li me je tesko prepoznati :-)
[ SpelingMistakes @ 31.03.2004. 20:19 ] @
Ok Stvarno me interesuje sta ostali misle - sta bi se trebalo dabti tim sastankom
Mislim bilo bi lepo da sednemo i da se dogovorimo za taj nas forum - za pocetak


Neko bi kanda trebalo da vodi i zapisnik, pa trebamo da imamo i blagajnika, predsednika, potprdsednika, podpodpredsednika i na kraju proverivaca blagajnika
Ok malo sale
Zanima me misljenje ostalih ljudi za sta cemo iskoristiti to vreme osim mozda za pricu o forumu.

Pozdrav Svima


Speling

PS Moj ICQ Broj 29-394-538 pa me nadjite i mozemo da pricamo
[ Roger @ 01.04.2004. 02:40 ] @
Ja sam za. Sto se mene tice moze subota ili nedelja, jedino da ostanemo malo duze, jer ipak dolazim iz N. Sada, pa da ne bude samo sat vremena:) Mozemo da napravimo Yahoo grupu, pa da obavestenja stizu direktno na mail. Tema=CA(X) + ostalo.
[ SpelingMistakes @ 01.04.2004. 09:29 ] @
Ok Valjda smo se slozili da to bude sledeca subota NPR - da ne bi jos razmialjsali hoce li biti subota ili nedelja, neka bude subota. Takodje neka vreme bude 1 sat - kod Stoun Hendza - lokacija Ulaz na Adu Svi ponesite jarko crvene sesirice, jer ce nam to biti znak za raspoznavanje Hi hi hi He he he - Ok people - ja volim da se salim, ali nisam neozbiljan

To je za sada to - ostaje nam jos da dodamo jos tema i delatnosti o kojima cemo pricati i koje cemo obaviti tada. Sto se tice duzine trajanja - pa stvarno nema smisla ogranicavati to, ali pretpostavljam nikako manje od sat - dva.

Speling
[ SpelingMistakes @ 05.04.2004. 12:44 ] @
Again me - Imam molbu - Moze li svako ko je zainteresovan za to vidjenje u subotu u 1 sat na adi da potvrdi kratkom porukicom da ce doci - cisto da se moze u nacelu predvideti hoce li doci petoro, sedmoro ili petnestoro ljudi.

Unapred hvala

Speling
[ Roger @ 05.04.2004. 12:56 ] @
Citat:
SpelingMistakes:
Again me - Imam molbu - Moze li svako ko je zainteresovan za to vidjenje u subotu u 1 sat na adi da potvrdi kratkom porukicom da ce doci - cisto da se moze u nacelu predvideti hoce li doci petoro, sedmoro ili petnestoro ljudi.

Unapred hvala

Speling


Koji datum tacno? Ja u Beogradu znam samo deo oko autobuske i centar. Daj mi tvoj mail da mi objasnis kako da dodjem.
[ SpelingMistakes @ 05.04.2004. 13:08 ] @
To je ADA - ulaz na adu - cuveni Stoun Hendz - Gomila kamenja koje smo mi nazvali Stound Hendz - do ade mozes doci autobusima sa zelenog venca , iz knez miloseve i slicno. Najbolje da odes do zelenog venca i sednes na autobus 53 - kad dodjes do sajma, ostalo ti je jos 3 - stanice voznje - znaci silazis na trecoj stanici - Kad sidjes krenes 50 m napred i vidis gomilu kamenja - tu se inace odmah pored nalazi nadvoznjak - narandzaste boje - bese - tu cu ja biti - i valjda jos neko

Inace kontaktirati sa mnom se moze preko privatnih poruka, i putem ICQ.broja koji je tu negde iznad

Speling

PS A sto se tice datuma tacno - pa to je sada ova subota - sto nailazi
[ target011 @ 05.04.2004. 14:04 ] @
Citat:
SpelingMistakes:
Again me - Imam molbu - Moze li svako ko je zainteresovan za to vidjenje u subotu u 1 sat na adi da potvrdi kratkom porukicom da ce doci - cisto da se moze u nacelu predvideti hoce li doci petoro, sedmoro ili petnestoro ljudi.

Unapred hvala

Speling



Ja sam ZA

Pozdrav
[ target011 @ 05.04.2004. 14:08 ] @
Citat:
Roger:
Citat:
SpelingMistakes:
Again me - Imam molbu - Moze li svako ko je zainteresovan za to vidjenje u subotu u 1 sat na adi da potvrdi kratkom porukicom da ce doci - cisto da se moze u nacelu predvideti hoce li doci petoro, sedmoro ili petnestoro ljudi.

Unapred hvala

Speling


Koji datum tacno? Ja u Beogradu znam samo deo oko autobuske i centar. Daj mi tvoj mail da mi objasnis kako da dodjem.



Ispred zeleznicke stanice uhvatis autobus 511 i zamolis vozaca da ti kaze gde treba da sidjes inace autobuska i zeleznicka stanica su jedna pored druge a pocetna stanica autobusa 511 je kod glavnog ulaza zeleznicke stanice

Pozdrav
[ Roger @ 07.04.2004. 12:49 ] @
Javicu se danas ili sutra da potvrdim da li cu doci ili ne. Imam nekih problema oko uskrsa, trebalo bi da se nadjem sa rodbinom, pa treba da vidim da li neko ide iz Beograda u subotu uvece. Pozdrav svima.
[ Roger @ 08.04.2004. 15:15 ] @
Evo ja dolazim. Pitanje je samo jel to okupljanje i dalje aktuelno. Koliko se ljudi prijavilo? Kako se zove ta kafana? Ako moze da mi organizator ostavi br. mobilnog, ako se slucajno nesto desi u Beogradu, pa da mogu da budem u kontaktu sa nekim.
Ajde javite sta je na kraju ostalo.
Pozdrav.
[ SpelingMistakes @ 08.04.2004. 16:15 ] @
Ne idemo u KAFANU - vec na Adu - mada ni nekima od nas odve kafana vise prijala - Sto se tice prijavljenih ljudi on je sada izmedju 3 i 5 Sta da se radi - Izgleda da ljude neinteresuje ovo ovde - Ajde angazujte se malo i sami



Pozdrav
[ Roger @ 08.04.2004. 17:43 ] @
Sorry, ipak necu moci da dodjem, zbog problema oko praznika. Dobro se provedite bez mene:( Nadam se da cu sledeci put moci:)
[ SpelingMistakes @ 09.04.2004. 10:55 ] @
Moj telefon je 064 27 44 115
Speling

Dosta Vas nije potvrdilo da li sutra dolazi - mada mogli bi mozda da odlozimo taj sastanak jer s obzirom kakvo je vreme danas ne verujem da ce sutra biti bolje?
Sta mislite?

Ne znam da li ste ovo shvatili kao zezanje ili ipak ozbiljniji nacin da ostanemo u kontaktu - shvatite ga kao ovo drugo. Nadam se da ce sledeci sastnaka koji cemo da dogovorimo proci mnogo bolje nego ovaj!


Speling

[ Roger @ 09.04.2004. 11:10 ] @
Pa ako mozete da odlozite, meni bi vise odgovaralo. Mislim da se dosta ljudi nije prijavilo zbog praznika...
[ target011 @ 09.04.2004. 14:10 ] @
Sto se mene tice meni je okej i ova subota ali sledece iskreno ne bih mogao posto sam ceo dan na faksu(subota sledeca) a u nedelju imam svadbu kod drugara

Pozdrav
[ SpelingMistakes @ 09.04.2004. 17:07 ] @
Nazalost izgleda da cemo ipak odloziti to za neki drugi put - Mislim da je vreme katastrofa
Ali bez obzira na sve mislim da bi trebalo malo ozbiljninije da pridjemo sitavoj ideji !! - Da li se slazete!


Speling
Ako neko ima nesto da predlozi, pita, neka me slobodno kontaktira - telefon imate
[ SpelingMistakes @ 15.04.2004. 16:45 ] @
Ok ajdemo sve iz pocetka - Sta mislite o datumu - 24-25 -sledeca subota ili nedelja ili mozda 1 ili 2 (znaci za dve nedelje) - Ajde da se na kraju okupimo vec jednom. Verujem da cemo svi - i korisnici Catije i korisnici ProE-a imati beneficija. Samo jos nesto sto zelim da kazem - pozivam sve koji se bave razvojem, projektovanjem i industrijskim dizajnom da dodju. Znaci nije druzenje ograniceno na korisnike ProE-a ili Catije - vec i Studija, Maxa, Maye pa cak i Acad-a - ali da je u Cad ili Caid polju rada - Znaci mogu - npr sledece delatnosti - nemojte da se ljutite ako nesto zaboravim - Arhitektura, brodogradnja, avio i auto industriaj i slicno Ok. Vecina smerova sa masinskog faksa je takodje dobro dosla - jer se tamo i koriste high end paketi

Da li se ostali slazu sa tim ?


Speling
[ SpelingMistakes @ 20.04.2004. 21:30 ] @
Ajde sta mislite za ovu subotu ili nedelju ?
Nevidim da je iko ista rekao !!


Speling
[ Roger @ 20.04.2004. 22:57 ] @
Pa ono, moze:) Ali, kad je ono Beogradski maraton? Da nije mozda slucajno ovog vikenda?
[ SpelingMistakes @ 21.04.2004. 09:38 ] @
Auuu Pa mene bas ne ide sa izborom dana

Speling
[ Roger @ 21.04.2004. 15:34 ] @
Ma nije frka, ako je maraton u subotu, onda cemo u nedelju i obrnuto. Samo da bude lepo vreme...
[ forgotten @ 23.04.2004. 21:11 ] @
joj ljudi pa dokle cemo ovako, hajde stvarno resite to pitanje, ja mislio da ce biti ove subote, jebes maraton, meni bar ne smeta :)) taman ne bi isao u glupu skolu da odradjujem petak od raspusta i neko od vas bi mi napisao opravdanje he he... zajebavam se malo. Ce biti nesto bar sledece subote?
[ SpelingMistakes @ 23.04.2004. 23:06 ] @
Ako se ljudi sloze mozemo i u nedelju - mislim dan posle maratona. Meni ej stvarno svejedno - ja sam iz SekiLenda tako da sam brzo gde god da se dogovorimo, ali mislim da bi ipak trebalo da ostavimo to za sledecu nedelju. I to da bude definitivno, jer ako se to ne dogosi sledece nedelje, onda ja "odustajem" od organizacije sastanka - mislim da ako se do sada nismo nasli, verovatno i necemo.


Speling
[ target011 @ 24.04.2004. 12:53 ] @
Ja samm i za surta tj nedelju a moze isledeci vidend
Pozdrav
[ SpelingMistakes @ 24.04.2004. 14:02 ] @
Neka bude sledeca Subota - i to je definitivno - znaci u 2 sata na ADI - kod stound hendta- NE zaboravite crvene sesirice

Speling

Na meetingu ce se pricati o raznlicitim temama, o malo boljoj organizaciji nas samih, razmeni softvera, buducim "zajednickim" akcijama i slicno. Voleo bih da obratite paznju na top temu - "Izrada tutorijala ......." jer zelim da se ljudi ukljuce u to, i shvate to ozbiljno, jer to i jeste.


Speling
[ SpelingMistakes @ 30.04.2004. 13:13 ] @
Ja sam sutra u 2 na adi - kod stoun hendza
Imacu verovatno crnu koznu jaknu, makar u rukama , a za one koji me ne poznaju, imate moj profil, sa slikom

Voleo bih da oni koji ce da dodju potvrde to porukicom ovde - Toliko o svemu.

Speling
[ SpelingMistakes @ 14.05.2004. 14:51 ] @
Zakazujem opet sasanak istomisljenika na adi sledece subote u 2 -
mislim da je to 22.05.2004 Znaci pozivaju se svi korisnici koji rade u gore navedenim poljima - a to su CAD, CAM i 3d modelovanje, da se ako su u mogucnosti pojave sledece subote na Adi.

A za refundiranje putnih troskova se obratite ministarstvu za nauku :)

Ko zeli da se malo upoznamo, da popricamo i da mozda "razmenimo" nesto osim pogleda i kuckanja kriglama :) neka se pojavi. Prosli sastanak je prakticno propao jer se osim mene pojavio sam Tex. Nadam se da sam vidjenje najavio dovoljno unapred, i da ce ovaj put pojaviti makar ljudi iz Bgd-a i okoline

Na sastanku ce se ako se pojavi dovoljan broj ljudi pricati o temama kao sto su
Mogucnost naseg organizovanja (na forumu i privatno) i udruzivanja a radi kupovine jednog HDD-a koji bi bio postavljen na ES Server i koji bi sluzio za stavljanje fajlova, tutorijala, tip-ova i slicno. Takodje ce se pricati o temi kao sto je izrada tutorijala, mogucnosti, zahtevi i potreba za istim.
Jedna od tema bi mogla i trebalo da bude mogucnost pravljenja forumskog pravilnika o ponasanju, pravima, obavezama i slicno vezano za ucesnike na ovom forumu, a sto je definitivno potreba ovog i ovakvih foruma. Inace to je spomenuto cak mozda i preporuceno na forumimam vezanim za administriranje. Nadam se da svi shvataju vaznost takvog i takvih dokumenata koje bi donosili u buducnosti zajedno na ovom forumu.

Na istom bi takodje trebalo popricati o mogucnostima za redovne sastanke npr jednom ili dva puta mesecno a vezano za probleme gde bi se ti sastanci odrzavali.


Speling
[ SpelingMistakes @ 19.05.2004. 19:19 ] @
Cisto da podsetim neke koji imaju vremena u Subotu.

Ako ga imate a bavite se necim kao sto su CAD, CAM i 3d u globalu, dobrodosli ste na Adu - kod Stound Hendza u 2 sata.

Lako cete me prepoznati - nosicu tamno plavu majicu PTC Awards :)


Speling
[ target011 @ 19.05.2004. 23:12 ] @
Zar neko moze da te promasi :-))

Pozdrav i vidimo se u subotu ako prezivim do tada

malo sale nije na odmet

nadam se da cu ovaj put proci bez batina :-)
[ SpelingMistakes @ 22.05.2004. 18:23 ] @
Okej bojs and grils :) Njam Njam :)

DA podnesem izvestaj sa danasnjeg sastanka

CONFIDENTAL

Ok Posle iscrpnog izvestaja slede komentari i zelje :)

Unapred da kazem da nam je zao sto Vas nije bilo vise - Lepo bi smo se proveli - Ovako je vise hrane, pica i cica bilo samo za nas trojicu :) - a i muzika je na pocetku bila sjajna zahvaljujuci Ministarstvu za Nauku, Nove i Napredne Tehnologije - MNNNT-u.

Pokusacu da omogucim ekskluzivne snimke " bez cica, nemontirane ili malo montirane i bez price o autorskim pravima" sa naseg danasnjeg druzenja.

Toliko o tome - Iako nije proslo bas kao sto sam planirao, pokusacu da organizujem sastanko ovog tipa svake druge subote - Znaci sledeci sastanak je 05.06.2004 god

Nadam se da ce taj sledeci - treci put biti itekako TRECA SRECA :) sa mnogo vise ljudi nego danas jer imamo veliku u sveobuhvatnu podrsku MNNNT-a :)

Speling

[ 5h0ck @ 22.05.2004. 18:53 ] @
Cek, cek da otkopcam jos jedno dugme na pantalonama... ne mogu da disem koliko sam se najeo... Bilo je stvarno dobro... Spel postavi ljudima neke slike da vide sta su propustili!
[ SpelingMistakes @ 22.05.2004. 19:04 ] @


Evo jedne - Za ostale cemo kasnije - Kad dobijemo odbrenje :)

Speling

Bojan Bašić: slika prebačena na ES server u slučaju da link prestane da radi

[Ovu poruku je menjao Bojan Basic dana 22.05.2004. u 23:51 GMT]
[ SpelingMistakes @ 22.05.2004. 20:14 ] @
Posle odobrenja od MNNNT-a itd evo slika


[ SpelingMistakes @ 22.05.2004. 21:58 ] @
I jos jedan relevantan dokaz propustenih cica, klope i slicno



Iskreno Vas SpelingMistakes

PS I dalje vazi ponuda da troskove vaseg puta snosi MNNNT :) pa se javite bez obzira odakle ste :)
[ tanjgi @ 23.05.2004. 08:57 ] @
Ne znam kako ste ovo mogli da propustite, sledeci put pazite.
[ target011 @ 23.05.2004. 20:37 ] @
Spell i ostali sorry za ovaj put ali isprecio mi se masinac :-)
Nadam se da cu imati vise srece u sledecem izvlacenju

HAUG
[ SpelingMistakes @ 31.05.2004. 07:44 ] @
Ok samo da podsetim sledece sastanak je sada u subotu - opet na Adi u 2 sata - ako to ne bude drugacije napisano :) He he he


Samo da Vas podsetim - znaci 6 dana do sastanka :)


Spel

PS Zainteresovani bi mogli da se "ogrebu" za neki tutorijal a verujem da cu ih do tada napraviti jos nekoliko - sve zavisi od situacije - Znaci oni koji rade u ProE-u nek mi se jave na pp pa da vidimo sta mogu za njih da uradim :)
[ target011 @ 31.05.2004. 22:42 ] @
nadam se da cu konacno doci i da se nece opet nesto ispreciti
[ SpelingMistakes @ 04.06.2004. 00:39 ] @
Samo da podsetim - Sastanak je sutra :) u 2 - osim u slucaju invazije svemiraca, jako kise, ili ...............

Spel

Subota u 2 - na adi :)
Subota u 2 - na adi :)
Subota u 2 - na adi :)
Subota u 2 - na adi :)
Subota u 2 - na adi :)
[ target011 @ 04.06.2004. 17:36 ] @
jer i dalje ostaje dogovor u 2 kod kamenja na ulasku u adu
[ SpelingMistakes @ 04.06.2004. 22:45 ] @
Na Vasu srecu ili zalost - zavisi kako se gleda - sutra nece biti sastanka - jer nam vreme to najverovatnije nece dozvoliti. Imate moj icq pa me kontaktirajte. Smatram da je bolje da ga odlozim sada nego da pokisnem.

Spel
[ target011 @ 05.06.2004. 17:01 ] @
Spel mislim da si hteo da kazes da je bolje da ga odlozimo nego da POKISNEMO :-)

HAUG
[ SpelingMistakes @ 07.09.2006. 16:36 ] @
Pozdrav svima OPET na forumu

Mislim da ideja koju smo nekad imali davno ni sada nije zamrla - Predlazem da se opet okupimo - Ja i dalje trazim ljude za saradnju, pa cemo tako moci da pricamo i o poslu. S obzirom da ca prostorije firme biti ok tek za 2-3 nedelje, hajde da iskoristimo priliku da malo procaskamo do tada - ProE userse are very welcome here :)

Satanak moze biti ili kod mene u firmi, ili kao i prosli put na ADI - sto jest jest doslo je malo ljudi, ali nadam se da ce ovaj put biti bolje. Inace spremamo raznorazna predavanja na masinskom fakultetu, tako da ce Masinski Faks u skorije vreme postati pravo malo savetovaliste za ProE users. - Kao i rasadnik istih :) - Sta htedoh da kazem ovim - Moci cemo da iskoristimo priliku i da se sretnemo na tim desavanjima - A bice dana i za DANE PROE-a u Beogradu :)