[ IIIALEKSANDARIII @ 14.11.2012. 08:53 ] @
Pozdrav, imam Yaesu FT - 23R FM Transceiver, pa bi hteo da proverim da li radi i zanimaju me neke frekvencije kojom bi mogao da pristupim bilo da su to taksi udruzenja ili neke drzavne sluzbe... Pozdrav i hvala unapred.


Samo sto moja ima i tastaturu...
[ Filip.ue @ 14.11.2012. 21:01 ] @
Ukljucis skeniranje i saznas sam...
[ 1OXB @ 24.11.2012. 21:23 ] @
To je amaterska stanica, ti bi hteo da proveris da li radi ali ti ne pada na pamet da to proveris na amaterskim frekvencama nego te bas zanima da to uradis na frekvencama taksi sluzbi, raznih drzavnih sluzbi... VRLO INTERESANTNO!?

A sta je to tamo sto bi tebe trebalo da zanima... sta ti imas od toga da cujes tamo neki poziv, informaciju, razgovor... cemu bi to tebi moglo da sluzi ili bude korisno? Ako nisi u tim profesijama nema nikakvog razloga da ti ili bilo ko drugi zna sta se tamo govori, a ako te i pored toga to zanima onda po meni moze biti samo sumnjivo ZASTO te zanima jer to moze biti samo neki neregularan i nezakonit razlog i svrha.
[ Filip.ue @ 25.11.2012. 00:01 ] @
Kako da proveri na amaterskim frekvencijama, ako nema dozvolu? Mislim da bi i to bilo nezakonito...
[ 1OXB @ 25.11.2012. 00:08 ] @
Pa ti onda deluje "zakonitije" i lakse da proba na taksi ili policijskim ili vojnim ili DB frekvencama.... ??? ili za njih ima dozvolu?
[ Filip.ue @ 25.11.2012. 00:11 ] @
Covek je masinovodja. Moze da proba uredjaj na frekvencijama zeleznice...
[ 1OXB @ 25.11.2012. 00:17 ] @
Znao je on to vrlo dobro i pre nego je ovde postavio temu ali je izricito rekao: "...taksi udruzenja ili neke drzavne sluzbe..."
[ Filip.ue @ 25.11.2012. 00:28 ] @
E onda ne znam...

A posto se covek ne javlja vec duze vreme, ko zna na kojim je on frekvencijama probavao uredjaj...
[ 1OXB @ 25.11.2012. 00:31 ] @
Citat:
Filip.ue: ...ko zna na kojim je on frekvencijama probavao uredjaj... :D


E to vec mene ne zanima ni najmanje. Jedino me zanima da OVDE niko ne dobija podrsku za bilo sta sto nije normalno ni legalno!