[ aldair @ 14.11.2012. 12:29 ] @
pozdrav. imam ovaj telefon ali su mi se pojavili neki problemi koji su naizgled laki, ali kako ide vreme cinimi se da nisu bas naivni. o cemu se radi. na 20 sekundi mi puca konekcija na wifi, pa se sam rekonektuje pole dva minuta i tako sve u krug. kad pukne wifi konekcija automatksi predje na gprs i skida i kredit, ali to ne obavestava. niti ima mogucnosti da se to ukljuci. njegov pretrazivac radi samo sa gprs netom, ali kad sam na wifi nece da pokrene ni jednu stranu. kaze da nema neta. onda sam na kompjuter skinuo operu, stavio na mobilni tako da preko opere idem na net bez pboglema. nemam kredit i na netu sam malo pa pukne veza, pa se opet rekonektuje i tako stalno. dalje, kad u operi otvorim vise od 3 taba kaze da nema vise memorije i da zatvorim neku aplikaciju. nece da skida lepo sa ovi stora da instaliram. gps zahteva net da bi radio, stalno se ukljucuje i iskljucuje sam od sebe. kompas nije tacan, sever je o njemu na zapadu, po nekad na istoku. naravno ne probam ga blizu magneta, tva, kompjutera. nece da otvori folder music, samo blokira. sve u svemu nisam bas nesto posebno zadovoljan, ali posto sam ga uzeo, ajde bar da sredim to ako moze da mi sam ne rekonektuje net kada je na wifi. zna li neko sta mogu da uradim da sredim to? hvala unapred