[ Gojko Vujovic @ 03.04.2001. 10:53 ] @
Uvako posto su se i moderatori slozili, ukidamo BeOS forum a Solaris (posto je vec o njemu malo diskutovano) postaje Other unices (mnozina od unix za one koji ne znaju).. Za vise informacija pogledajte naslovnu stranu.
[ hostbg @ 03.04.2001. 16:32 ] @
E kad vec pravite izmene hteo bih nesto da predlozim. Mislim nije u vezi sa sadrzajem sajta. Ne znam dal moze to da se izvede ali bilo bi lepo kada bi postojala opcija da posetioc moze da ostavi neke poruke ili diskusije kao nove poruke i posle odlaska sa sajta. Mene bas zeza to sto mi se nekada slosi veza i posle kada se vratim nema vise crvendaca i mora po datumu da gledam sta je novo. Nije neko cimanje ali ovako bi bilo mnogo lepse.

Pozdrav!
[ Gojko Vujovic @ 03.04.2001. 17:35 ] @
Ne moras da mi persiras, samo ja pravim izmene

A to ne znam kako da izvedem. Ovaj racuna te 'crvendace' tako sto pamti zadnju posetu naslovnoj strani, tj kad si se zadnji put ulogovao (uloguje te cookie). I onda markira kao nove postove koji su od tada postavljeni. Kad se jednom ulogujes, pri sledecoj poseti je tesko da on zna sta si ti procitao sta nisi. Tj nije uopste projektovan da pamti za svakog korisnika da li je procitao svaku pojedinacnu poruku, to bi zauzimalo previse mesta.

Dok se ne nadje neko resenje, predlazem da probas one linkove sa 'zadnjih XX poruka', dakle ako ti se pogorsa veza onda zapamtis samo koliko je bilo novih poruka i odes na priblizan link na primer:
http://www.elitesecurity.org/p...tion=zadnjeporuke&broj=100

Inace ne moze da prikaze preko 100 poruka jer previse traje i nema neke svrhe..
[ m r v a @ 03.04.2001. 21:49 ] @
Citat:
Gojko wrote:
Ne moras da mi persiras, samo ja pravim izmene :)


HAH, pervertido ....
[ hostbg @ 04.04.2001. 00:42 ] @
;-) mislio sam da ipak vise ljudi radi na ovom forumu. Svaka ti cast. A za ovo sam skapirao kako radi nego sam kao predlog mislio sledece... Da se u kukiju zabelezi vreme logovanja i sledeci put izbacuje poruke od tog datuma ali samo ako je recimo korisnik selektovao npr "oznaci poruke kao procitane". Ovo je samo predlog ustvari cak ni ne znam dal bi vecini ovo odgovaralo. Par puta mi palo napamet da bi bilo cool da ima tu opciju pa reko aj da predlozim.