[ vijay @ 15.11.2012. 15:41 ] @
Odjednom mi se desilo da prilikom pretrage iz Start menija ne pronalazi sve fajlove iako su prisutni na kompu. Cak i kada odem na See More Results. Tek ih pronalazi kada tamo posle neuspele pretrage izaberem Search again in, pa izaberem Computer.

Ili da bih pronasao sta hocu moram da pretrazujem drajv po drajv, a nece da trazi sve odjednom?

Zna li neko kako mogu da vratim ovo? U Indexing mi je obelezeno sve.
[ kunc @ 15.11.2012. 16:31 ] @
Mozda ti pomogne ovaj link .. windows 7 file search

ako nista, pronadji neki program za pretragu..barem njih ima na stotine ;)
[ vijay @ 15.11.2012. 17:00 ] @
Sve je podeseno kako treba ne znam sta se desilo?

Ne bih da snimam nikakve dodatne programe kad vec Win ima tu opciju...
[ zoran_dojkic @ 16.11.2012. 13:46 ] @
Zato što je neuporedivo bolji.
Everything
http://www.voidtools.com/
[ noreniou @ 16.11.2012. 13:56 ] @
Ja sam zadovoljan sa Instant file find-erom
slican je Everything-u
[ kos milorad @ 18.11.2012. 20:17 ] @
Citat:
vijay:
Sve je podeseno kako treba ne znam sta se desilo?

Ne bih da snimam nikakve dodatne programe kad vec Win ima tu opciju...

Nemaš ni potrebe za drugim programima, kad Win to radi odlično (ako ti je uključen Indexing servis) i sve podešeno kako kažeš. Proveri ovo: Otvori "Local Group Policy Editor", idi levo do "User Configuration" > "Start Menu and Taskbar"
Pogledaj na desnoj strani da ti nije podešeno na "Enabled"
Remove See More Results i Do not search for files, ako jeste, desnim klikom "Edit"
i obeleži "Not configured", pa nakon restarta vidi da li radi


[ vijay @ 19.11.2012. 00:09 ] @
Hvala na pomoci ali sve je bilo na Not Configured. Otkrio sam u cemu je probmem. U ovim podesavanjima je umesto Search with public foldersstajalo Search without public. Kada sam vratio na ovo prvo, sve je kao ranije.

[ vijay @ 21.11.2012. 23:25 ] @
Moram da probudim temu jer iznenada imam novi problem. Sada ne da nece da trazi odredjene drajvove nego nece da prikaze NISTA, samo ovo sa slike. Inace pretraga unutar Explorer-a sljaka normalno.

Kada kliknem na See more results, prikaze sve sto mi treba. Znaci samo Start zeza. Ima li neko ideju?

[ zoran_dojkic @ 22.11.2012. 12:01 ] @
http://vimeo.com/33971158
[ vijay @ 22.11.2012. 12:51 ] @
Hvala zorane ali vec sam gore napisao da ne zelim program koji imitira ovu Windows-ovu funkciju nego da hocu da popravim opciju koju on vec pruza po difoltu.