[ 53r8 @ 20.11.2012. 22:32 ] @
Ima ovde ljudi koji koriste bt? Nadam se da ima, ne trazim nista specijalno, nikakvu saradnju u smislu da mi je potrebna pomoc vec neko ko je za da razmeni misljenje
s vremena na vreme, da podeli neko znanje, iskustvo, osecam se pomalo cudno, da ne kazem "usamljeno" kad nemam kome reci sta sam danas probao ili otkrio osim mojoj curi
( koja je totalni noob kad su kompjuteri u pitanju ) .. :)

Skype, msn, twitter, sve jedno...
[ maksvel @ 21.11.2012. 08:40 ] @
Imaš ovde teme o backtracku, ali je forum uglavnom namenjen za ispomoć, tutorijale. Naravno, ako neko reši problem ili hoće da podeli neko naprednije znanje sa drugima i to je OK.
A ukoliko ti se dešava da nešto skontaš, pa bi svaki čas da to deliš sa drugima, onda ćeš za to teže naći publiku.
A devojku bolje nemoj da smaraš sa tim, može biti izuzetno nezahvalno ;)

Na kraju, evo i šaljivog odgovora:

[ balavi @ 21.11.2012. 08:50 ] @
sta provalis, skontas, snimi klip i stavi ga na svoj kanal na youtube a i to stavi na http://www.securitytube.net/ ... tako da tvoj rad nece biti uzaludan

posle odgledan klipa, uvek ce ti neko ostaviti komentar pa u kontekstu s tim, mozes da diskutujes
[ 53r8 @ 21.11.2012. 16:18 ] @
Ma bre ljudi, trazim ja hakere za organizaciju, a ne da caskam s ljudima na jutubu :)
[ SlobaBgd @ 21.11.2012. 16:35 ] @
Pa tako reci!
Daš oglas u novine: Tražim hakere, osnivam organizaciju.
Svi ozbiljni hakeri će se sigurno u buljucima javiti. Takva prilika se ne propušta!
[ 53r8 @ 21.11.2012. 20:29 ] @
:) salu na stranu, i onako su hakeri izumrli , sad imamo skidove :) ovaj...sta ima novo inace?
[ maksvel @ 21.11.2012. 21:00 ] @
Evo, ništa, radi se... ten o' clock, vreme je za lock.