[ Obby @ 25.11.2012. 16:53 ] @
Samsung Galaxy Tab, instaliran MX plejer, nista nije menjano u podesavanjima... prebacio sam neki film na karticu (napravio sam folder samo za njega)... skinuo sam titl koji je u formatu "imefilma.srt" ali apsolutno nikako ne uspevam da ga prebacim na tablet. Koristim AirDroid program za skidanje stvari sa i prebacivanje na tablet. Bez ikakvih problema skidam slike sa i podizem muziku na tablet ali kad mu kazem da mi podigne titl, dobijem poruku "Waiting" i tako do sutra.

Da li ovaj plejer podrzava titlove i gde to gresim? Napominjem da nista nisam menjao u settings plejera, pustio sam film, normalno krece da se prikazuje, seeking radi besprekorno, nema kocenja... nista.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 25.11.2012. 20:21 ] @
MX Player podržava titlove, naravno, a to što Airdroid ne može da ga prebaci nikako ne implicira da MX mozda ne može da ih pušta :)
Zipuj titl, pa probaj onda.
[ popusicko @ 25.11.2012. 21:53 ] @
Uz pomoc recimo es explorera mozes pristupiti serovanim folderima na windowsu i direktno pustati filmove bez kopiranja
na tablet.Titl i film moraju isto da se zovu.Duzi klik na film-open as-video-mx player i sam ce pozvati i titl i film.
Na vecini android uredjaja za lan render moras staviti software.