[ make_lele @ 01.12.2012. 20:15 ] @
Ukoliko uživate u dugim razgovorima i SMS dopisivanju, nova prepaid promocija je pravi izbor za vas. Očekuje vas neverovatna cena od samo 0,99 dinara po minutu razgovora u domaćem saobraćaju. Po istoj ceni možete slati i SMS poruke u domaćem saobraćaju.

Da biste koristili navedene povoljnosti dovoljno je da na svom telefonu u mt:s vodiču aktivirate promociju PROMOprepaid 0,99, ili, još jednostavnije, direktnim pozivanjem *100*99#. Pretplata za korišćenje ove opcije je 9 dinara dnevno i važi do 23:59 časova. Ukoliko ne izvršite deaktivaciju, opcija PROMOprepaid 0,99 će vam biti automatski aktivirana za naredni dan. Deaktivaciju možete, u svakom trenutku, izvršiti pozivanjem *100*00#.

Tarifnu opciju PROMOprepaid 0,99 ne možete aktivirati u slučaju da imate već aktiviranu neku od Prepaid tarifnih opcija.

Promocija je namenjena korisnicima tarifnih profila: Toki,Tipi, Kul, prepaid Moj klub i mt:s Kontrola Troškova. Uspostava veze se naplaćuje po ceni koja je važeća za tarifni profil koji koristite.

Promocija traje do 31. decembra 2015. godine.

Telekom Srbija zadržava pravo na promenu uslova promocije.
[ agasoft @ 01.12.2012. 20:38 ] @
Sad će neko da kaže, lopovska promocija, ljudi će da se žale kako im se svaki dan skida po devet dinara, bla bla...
Ali, ova promocija može da se iskoristi na dobar način, bar ja vidim jedan odličan.
[ agasoft @ 01.12.2012. 20:59 ] @
A jel može samo neki link do ove promocije, pošto ga ja ne vidim nigde na sajtu?
[ ironman @ 01.12.2012. 20:59 ] @
Kako ovo radi kod Kontrole troškova i bonus kredita u mreži?
[ agasoft @ 01.12.2012. 21:03 ] @
Hehehe, ja baš hteo da aktiviram, imam kredita kolko mi se hoće, prvo pokušao da deaktiviram tri omiljena broja, ona koja mi je dodelio sistem pri potpisivanju ugovora, sistem kaže da meni ta tarifna opcija nije ni aktivna.
Posle pokušam da aktiviram novu opciju, dobijem da je zahtev u toku, ode devet dindži a od opcije ni traga, kad sam pokušao da je deaktiviram, kaže da je moj zahtev u obradi.
Hahahaha.
Malo baguje, treba čike iz ICT da srede malo...
:)
[ KrkaCiC @ 01.12.2012. 22:13 ] @
I verovatno je cena uspostave veze standardna
Ovo u stvari omiljeni broj ali na rate
[ agasoft @ 01.12.2012. 23:25 ] @
Omiljeni broj?
Hoćeš da kažeš omiljena zemlja?
Da na rate, samo na onoliko koliko hoćeš, imaš prekidač, pa pali gasi.
Može dobro da se isplati ako se pametno iskoristi.
Evo meni večeras opcija radila, zvao jedan fiksni i baš se s mobilnog ispričao.
:)
Samo mi nije stigla poruka.
[ KrkaCiC @ 01.12.2012. 23:38 ] @
Jel naplacuju uspostavu veze i koliko je,bese oko 8 din?
[ ekof9 @ 02.12.2012. 09:24 ] @
Citat:
KrkaCiC: Jel naplacuju uspostavu veze i koliko je,bese oko 8 din?


Pise u prvom postu
Citat:
Uspostava veze se naplaćuje po ceni koja je važeća za tarifni profil koji koristite.
[ ironman @ 02.12.2012. 09:32 ] @
Jel se ova ponuda nalazi pod
*100#/promocije ?
Jer kod mene je nema ni na kt broju ni na pre paid- moj klub!
[ Bonafides @ 02.12.2012. 09:45 ] @
Da li me to oci lazu ili promocija stvarno vazi do 2015. kako je navedeno u prvom postu. Nije lose, samo sto pretpostavljam da ce biti cimanja to sto ce se svakog dana sa kredita skidati 9 dinara, cini mi se da bi lepse bilo kada bi, na primer, naplacivali 300 dinara na mesecnom nivou. Ovako, osecacete se kao da ste njihov hronicni duznik ;-)
[ agasoft @ 02.12.2012. 10:05 ] @
@ironman:
Promocija se ne nalazi nigde.
Izgleda još uvek nije zvanična.
Ja sam je aktivirao onako kako je i pisalo, *100*99#, ali nikada nisam dobio sms da je aktivacija izvršena.
Uspešno sam je i deaktivirao, opet bez notifikacije.
TO po devet dinara nije loše, videli su to od nekih stranih operatora, što bi rekli, na dnevnoj bazi, kad ti treba, treba.
[ ironman @ 02.12.2012. 10:59 ] @
@ bonafides

Kako kome, meni više odgovara ova dnevna varijant- po potrebi.

Ja mislim da je ovo previše dobro da bi zaživelo- 1 din /min u nacionalnom saobraćaju.
[ brankos @ 02.12.2012. 12:33 ] @
Ja isto ne mogu da verujem. Biće ipak da je to do kraja 2012.
Što se tiče promocije za sad - samo "preko veze" odnosno ko zna "magični" kod, jel se (meni) još nije pojavila u meniju.
Aktivirao sam je u par sati ujtru, pa deaktivirao jel ništa nije stiglo, da bi pre sat dobio poruku kako je promo. aktivna do 23:59...
Ali dinar KA SVIM MREŽAMA za cenu 1 minuta dnevno - to stvarno ne verujem da će trajati sa svim ovim poskupljenjima koji su aktuelni.
[ MP3MP3 @ 02.12.2012. 13:28 ] @
Promocija je kratko stajala na sajtu mts-a.
Ne aktivirajte je, možda još ne radi kako treba, skinuće vam novac za džabe.

Bolje sačekajte, možda se mts predomisli, pa je ne bude.
[ agasoft @ 02.12.2012. 13:33 ] @
Ih, jak novac, devet dinara.
:)
Meni je ta promocija stvarno radila sinoć, misim da je skinuta zbog čuvene 2015, nekom pobegla ruka sa 1 na 5.
[ FULLSOUND @ 03.12.2012. 01:35 ] @
Evo šta je meni stiglo noćas na pomoću RSS-a. Sad je link mrtav.

[ majce22 @ 03.12.2012. 10:00 ] @
Ja sam na KT i meni je aktivacija iz Promocija, znaci ne tarifni dodaci ne tarifne opcije.
Zahtev prihvacen, kredit skinut, ali jos nemam odgovor sms da je uspesno aktivirana... Provericu sa nekim pozivom.
[ ekof9 @ 03.12.2012. 10:06 ] @
Citat:
FULLSOUND:
Evo šta je meni stiglo noćas na pomoću RSS-a. Sad je link mrtav.



Ipak je ziv.:D
http://www.mts.telekom.rs/inde...ova-prepaid-promocija.639.html
[ agasoft @ 03.12.2012. 10:23 ] @
@majce22:
Ne brini, malo treba da se srede. :)
Sačekaj od prilike jedno petnaest dvadeset minuta, pa onda zovi.
Treba tad da radi.
A poruka će stići kad se seti.
Ili neće uopšte kao meni.
Da, promocija je sada živa, i tek od danas u meniju. Do danas je mogla da se aktivira samo uz pomoć magije.
:)
I naravno, ispravljena je godina, do 2012.
Malo su požurili sa tim, pa danas peru ruke.
[ majce22 @ 03.12.2012. 10:33 ] @
Nije mi aktivirana :(
Testirala sad.

Mada kod mene je mozda razlog to sto imam 3 omiljena broja aktivirana. Ali zasto mi je onda zahtev prihvacen?!
[ agasoft @ 03.12.2012. 10:58 ] @
Aaaaa, ti si negde slučaj kao ja...
Ja sam imao to isto...
Samo mislim da su meni danas izbrisali tri omiljena broja, iako sam ja deaktivirao onu opciju, al dobro, i onako do nove godine su samo besplatni.
[ majce22 @ 03.12.2012. 11:59 ] @
evo novosti.
1.stigla mi je poruka da je promocija aktivirana
2.poslala sam sms u mts mrezi i naplacen mi je sa bonus kredita 0.79 a ne 0.99
3.poslala sam sms ka telenoru i naplacen mi je sa rednovnog kredita 0.79 a ne 0.99
4.pozvala sam telenor broj i skinut mi je iznos u skladu sa promocijom.

E sad, ova misterija oko 3 omiljena broja ostaje. Kako je ovo moguce kad je i to tarifna opcija? Oni su imali problema sa aktiviranjem 3 omiljena broja kada su to davali gratis uz ugovor KT. Nista nije stizalo automatski kako je pisalo na sajtu, nista se nije aktiviralo automatski, nego sam se ganjala sa njima da mi ukljuce. Ne secam se i ne zelim da se secam. Znam samo da sam aktivirala tako sto sam ustvari definisala friend and family brojeve. Mozda je to razlog? Da se to ne vodi kao klasicna tarifna opcija 3 omiljena broja?
[ freeworld @ 03.12.2012. 13:03 ] @
Sta se desava ako zovem broj u mrezi a imam aktiviranu pripaidmaniju i ovu promociju istovremeno?Odakle ce da skida,sa besplatnih minuta ili uspostava veze plus 0.99 dinara po minutu?
[ trader6 @ 03.12.2012. 13:06 ] @
pretpostavljam da ne moze istovremeno da budu aktivirane obe opcije
[ KrkaCiC @ 03.12.2012. 13:59 ] @
Danas bio do poslovnice,tamo su mi rekli da ta promocija treba uskoro da krene,jos uvek je u beta verziji
A za ujednacavanje cena kazu od nove godine,ali ce verovatno za KT ostati jeftine poruke i minuti posle 22h
[ ekof9 @ 03.12.2012. 14:01 ] @
Citat:
freeworld:
Sta se desava ako zovem broj u mrezi a imam aktiviranu pripaidmaniju i ovu promociju istovremeno?Odakle ce da skida,sa besplatnih minuta ili uspostava veze plus 0.99 dinara po minutu?


Prepaidmania vise nije u ponudi, a novu promociju vrvt ne mozes aktivirati dok ti ne istekne ppmania (ako ti je jos aktivna).
[ ekof9 @ 03.12.2012. 14:03 ] @
Citat:
KrkaCiC:
Danas bio do poslovnice,tamo su mi rekli da ta promocija treba uskoro da krene,jos uvek je u beta verziji :)
A za ujednacavanje cena kazu od nove godine,ali ce verovatno za KT ostati jeftine poruke i minuti posle 22h :)


To su ti rekli u poslovnici? Pa to bi bilo diivno.:D
[ freeworld @ 03.12.2012. 14:30 ] @
Pripaidmanija mi je aktivna do 6 decembra,a sinoc sam samo hteo da vidim na *100*99# ali ono mi ja automatski aktivirano.9 dinara mi skinuto odmah a jutros mi stigla poruka.
[ KrkaCiC @ 03.12.2012. 15:00 ] @
Citat:
ekof9:
Citat:
KrkaCiC:
Danas bio do poslovnice,tamo su mi rekli da ta promocija treba uskoro da krene,jos uvek je u beta verziji
A za ujednacavanje cena kazu od nove godine,ali ce verovatno za KT ostati jeftine poruke i minuti posle 22h


To su ti rekli u poslovnici? Pa to bi bilo diivno.


Tako kaze radnik u poslovnici,mada ne mora biti istina,jer jos uvek nema tacan info. Videcemo
Ja sam na buznet300,ali sestra ima KT bas zbig jeftinih poruka,pa se nadam da ce i dalje KT biti paket koji ima smisla koristiti
[ owim @ 03.12.2012. 15:20 ] @
Citat:
KrkaCiC:A za ujednacavanje cena kazu od nove godine,ali ce verovatno za KT ostati jeftine poruke i minuti posle 22h :)

Na žalost, neće biti tako.
http://www.elitesecurity.org/p3208868
[ agasoft @ 03.12.2012. 16:39 ] @
@majce22


Ovako, ja sam potpisao KT 27.6.2012.
Istog popodneva sam dobio automatsku poruku, da mi je aktivirana opcija tri omiljena broja do kraja godine.
I da treba da definišem u FF sistemu.
Što sam i uradio i to je radilo.
Onda je bila u julu neka promocija nekog tarifnog dodatk,a opcije, koju sam želeo da korostim.
Kada sam pritisnuo aktivaciju, stigla mi je poruka da nemam pravo na to jer već koristim tri omiljena broja.
Dakle, računa se kao regularna tarifna opcija.
Kada sam u subotu, dok je još sve bilo sveže, aktivirao novu promociju preko magičnog koda, poruka niej stizala.
Onda sam hteo da deaktiviram omiljene brojeve, slabo su mi potrebni.
Ali mi je sistem vratio poruku da meni ta opcija nije ni aktivirana.
Posle sam deaktivirao promociju, a izgelda je ta deaktivacija povukla i tri omiljena broja, jer više nemam mogućnost da kroz FF menjam bilo šta...
FF opcija mi je magično nestala...
Tako da, žao mi je ako ti ukinu omiljene brojeve, ali smo i ti i ja sami krivi.
Lepo za pismene piše da ne možemo da koristimo druge tarifne opcije u isto vreme.
A mi smo tvrdoglavi odradili na svoju odgovornost.
:)
[ nidza_nis @ 03.12.2012. 17:31 ] @
Stvarno je misterija ta oko 3 omiljena broja u KT tarifama. Ja sam ugovor potpisao avgusta, dobio tu opciju, definisao brojeve i sve super radi. Ovih dana kad sam zvao mts da vidim do kad mi je aktivna, tj. kako da je deaktiviram, oni mi kazu budale da sam ja u "djackoj promociji" i da mi je ta usluga aktivna do kraja skolske godine :)
Hahaha skolarac sa 30+ :))) Zanimljivo... Degenerici.
Svakako, pitam ja kako da deaktiviram opciju jer ne zelim da mi se od januara jede 400 i kusur dindzi sa osnovnog kredita... oni nemaju pojma koji je datum aktivacije, jer aktivacije nije ni bilo... da bi mi na kraju rekli da mi ta promocija ipak vazi do kraja godine (kakva je i stvarno bila promocija) i da ce se 3 omiljena broja deaktivirati sami 31.12. ... Da, kako da ne....
Navodno, ako hocu to nasilno da prekinem, neki kod je STOP KT3OB na neki broj... Auuuuu vrzino koloo...
Nista mi nije jasno kod ovih ludaka
[ majce22 @ 03.12.2012. 20:53 ] @
@agasoft

Potpuno neverovanto i nelogicno! Ali moram da priznam da si sve lepo povezao i da si u pravu.
Sad sam zvala jedan od svojih omiljenih brojeva i vidim da mi se tarifiralo po uslovima iz ove promocije. E sad, jedino sto mi ostaje je da sutra proverim kad mi istekne ova promocija da li su mi to zaista 3 omiljena broja ukinuta ?! Ili mozda ima prioritet ova promocija a sutra kada ne budem bila u promocija bude sve po starom....
[ agasoft @ 03.12.2012. 21:51 ] @
@majce22:
Što se tiče naših omiljenih brojeva, nažalost, nema više...
Lepo pisalo...
Niko nas nije terao.
:)
[ majce22 @ 03.12.2012. 22:15 ] @
Ma meni vise i nisu potrebni, aktiviracu opciju 50 para minut nego me sve to iznenadilo. Kako im samo radi sistem...
[ ironman @ 03.12.2012. 22:58 ] @
Dobro, i kako se ova promocija ponaša na kt tarifi? Odakle skida 9 din, sa redovnog ili bonus kredita, da li skida bonus za razgovor u mreži?
[ freeworld @ 03.12.2012. 23:10 ] @
Logicno bi bilo da 9 dinara skine sa glavnog kredita a uspostavu veze i minut razgovora sa bonusa ako je u mrezi,ako nije onda sa glavnog kredita.ja danas zvao sa pripaid broja na kome imam pripaidmaniju aktiviranu i uredno obracunalo sa besplatnih minuta,zvao sam i telenorov broj i sve obracunalo kao sto pise u promociji.
[ majce22 @ 04.12.2012. 09:50 ] @
Ja sam aktivirala promociju na KT.
- naplata 9 din ide sa redovnog kredita
- pozivi ka mts se i dalje skidaju sa bonus kredita a po ceni iz promocije
- pozivi ka drugim mobilnim mrezama idu sa redovnog kredita a po ceni iz promocije
- moram jos da testiram pozive ka fixnim brojevima
[ ironman @ 04.12.2012. 11:09 ] @
Hvala. Ovo će puno značiti nakon poskupljenja.
[ agasoft @ 04.12.2012. 11:58 ] @
Nisu ni meni potrebni.
Tako da smo i tu na istom, dobro je.
:)
Ja ću verovatno od nove godine da aktiviram miks dodatak.
A jedno pitanje...
Da li još neko može da aktivira ovu promociju?
Izgleda je da opet nema, čak ni uz pomoć magičnog koda?
Ili, ono što pomišljam, imam pravo na jednu aktivaciju, a posle, opet ko mi kriv?
[ majce22 @ 04.12.2012. 12:20 ] @
Ja sam je juce deaktivirala i danas oko podneva opet aktivirala. Ali mi ne stize poruka da mi je aktivna... Juce je stigla posle nekih sat vremena ali evo sad prodje i vise.
[ paradoxxx @ 04.12.2012. 12:26 ] @
Ja sam aktivirao jutros oko 9:45 preko menija i oko 12 sam obavio razgovor sa mts brojem misleci da mi je aktivna. Obracunato mi je po onoj visoj tarifi, na srecu sa bonus kredita. Sada vise nemam mogucnost deaktivacije u meniju, osim preko one sifre kasnije. Kakva je svrha promocije ukoliko na aktivaciju iste trebas da cekas pola dana. Uradio sam to sada i vise nikada :(
[ agasoft @ 04.12.2012. 12:33 ] @
Ja je više nemam, šta su sad zabrljali.
[ Bojan_011 @ 04.12.2012. 14:21 ] @
Nemam je ni ja u meniju. Nikako da shvatim toliku neozbiljnost kompanije MTS sa velikim brojem ljudi. U Telenoru to sve šljaka brže, imam i njihov broj i radi sve kako treba. MTS da se opameti ili će ih opametiti novi gazda kad ga kupi.
[ paradoxxx @ 04.12.2012. 14:30 ] @
I kako da se deaktivira ova neozbiljno-traljava promocija? zna li neko?
[ agasoft @ 04.12.2012. 16:05 ] @
Evo vratilo se u meni.
Jupii.
Imaš deaktivaciju u meniju.
[ ironman @ 04.12.2012. 18:08 ] @
Citat:
Promocija traje do 31. decembra 2012. godine.

Samo smo gubili vreme.
[ nervous83 @ 04.12.2012. 23:34 ] @
A zašto meni ova rečenica:
Telekom Srbija zadržava pravo na promenu uslova promocije.
bode oči?
[ owim @ 05.12.2012. 22:41 ] @
Citat:
Ovo će puno značiti nakon poskupljenja.

Ne baš. Poskupljenje je od 1. jan, a ova promocija je do 1. jan.
[ Mojne011 @ 08.12.2012. 09:32 ] @
Citat:
paradoxxx:
Kakva je svrha promocije ukoliko na aktivaciju iste trebas da cekas pola dana.


da bi te izmuzli.
[ Tamo Neki @ 08.12.2012. 10:14 ] @
Jesam li ja jedini kome ova usluga "ne radi" kako pise da treba da radi? Pise da nakon aktivacije minut je 99 para a mene iznosi 10 dinara!?

Aktiviram "0.99", posle nekih sat vremena stigne mi sms(nisam znao da treba da cekam toliko pa u medjuvremenu obavim par poziva i tu mi skinu po regularnoj tarifi). Pozovem druga, i skine mi 10 dinara. Posle par sati probam ponovo, opet mi skine 10 dinara. Deaktiviram "uslugu". I posle nisu lopovi?
[ Slobodan Milivojevic @ 08.12.2012. 10:20 ] @
@Tamo neki, uspostava veze je ono što tebe muči.
[ Tamo Neki @ 08.12.2012. 10:27 ] @
@Slobodan Milivojevic,
hoces da kazes da se uspostava veze naplacuje 10 dinara, a naredni svaki minut 1 dinar? Da sam razgovarao 2 minuta iznosilo bi me 11 dinara? To vec ima smisla, ali zasto nisu naglasili to? :S
-u svakom slucaju zanimljiva promocija :)
[ KrkaCiC @ 08.12.2012. 10:59 ] @
Jesu. I ja sam isto pitao,pa je ispalo da nisam pratio na casu
[ Tamo Neki @ 08.12.2012. 11:25 ] @
Verujem da su negde na svom sajtu (verovatno sitnim slovima) naglasili, ali zasto nije naglaseno u promociji kada se ukuca *100#? Pise samo da minut iznosi .99 para, sto nije bas tako...

[ KrkaCiC @ 08.12.2012. 11:31 ] @
Jste,tako je
Minut je 0,99 dinara,ali je uspostava 9 dinara
[ Tamo Neki @ 08.12.2012. 12:45 ] @
Znaci sada osim cene poziva moram da trazim i cenu uspostave da bih znao tacan iznos koliko ce mi biti oduzeto.
To nekada nije bilo i bilo je dovoljno znati samo cenu poziva. Sta li je sledece...
Od ovih njihovih sema i "usluga" ja se osecam kao neki los matematicar :)
[ Slobodan Milivojevic @ 08.12.2012. 12:48 ] @
Od kako ja znam za prepaid u Srbiji, uvek se naplacivala uspostava veze. S tim sto je u zadnje vreme to skoro jednako regularnoj ceni minuta razgovora.
[ misaj @ 08.12.2012. 14:09 ] @
Onda, ne znas baš dugo za pripaid kao neki od nas...
[ MP3MP3 @ 08.12.2012. 15:29 ] @
Uspostava veze se uvek naplaćivala u razgovorima.
Uspostava veze se nije naplaćivala ako je promocija u mreži koja uključuje određen broj minuta u mreži za neki novac.
Uspostava veze se uvek naplaćivala u promocijama koje koštaju nešto ali pozivi su ka svim mrežama, razlog je što mreže međudobno plaćaju početke razgovora, što nazivaju uspostavom veze.

Zadnja prepaid promocija mts-a je za sve mreže i ne uključuje minute, zaključak je da se plaća uspostava veze.
[ majce22 @ 01.01.2013. 20:16 ] @
Ovi nisu normalni. promocija je produzena do 15.1. ali danas i pored aktivirane promocije sve se na Kt tarifira po regularnim novim cenama.
[ agasoft @ 01.01.2013. 20:55 ] @
Videh ja to zato aktiviram miks dodatak, hvala lepo.
:)
[ avala100 @ 25.02.2013. 18:02 ] @
Zavrsena.

Završena PROMOPrepaid 0,99

25.02.2013

Obaveštavamo vas da se promocija PROMOPrepaid 0,99 završava 25. februara 2013. godine.

Svi korisnici koji su do ovog datuma aktivirali PROMOPrepaid 0,99 povoljnosti promocije mogu da koriste tokom predviđenog perioda trajanja od jedan, odnosno sedam dana.