[ delija_sever031 @ 06.12.2012. 20:59 ] @
Uzeo sam pre par
dana paket 5 GB neta i za par sati
surfovanja nakon 4 dana pise da mi je otislo
2 ,8 GB od paketa O_O WTF?! Sad
primecujem da mi svuce po 50 mb samo
nakon pritiskanja dugmeta povezivanje ,dakle
za samu konekciju ,predpostavljam da je
nesto ostalo u windowsu upaljeno sto vuce net,Avira update ugasen,windows update ugasen,koristim Chrome
[ urke1000 @ 08.12.2012. 00:07 ] @
To ti neshto opasno vuche. Za samu konekciju ode neki kilobajt, apsolutno neprimetno kakvih crnih 50 mb xD
Ako si na Windows 7 (a vidim da jesi), mozesh desni klik na prazno mesto na taskbaru (to je ono gde stoji sat/datum/ start dugme itd) pa 'start task manager', prebaci na performance tab pa dole klikni resource monitor pa u novom prozoru odaberesh network tab i trebalo bi da vidish programe koji koriste net u tom trenutku i koliko vuku.

to je ovo:
[ delija_sever031 @ 08.12.2012. 12:57 ] @
Sinoc skinem program za monitoring Net Limiter a uradio sam i ovo sad gore napisano i na oba od sinoc pokazuje svchost i explorer da rade i nista drugo i gle cuda za 10min surfa ovde po forumu i jos jednom pise skinuto 25mb sto je valjda i normalno,dakle nema ovih divljackih brojki koje su do sad bile,nemam pojma ali se nadam da se smirilo za trajno :D No za 7 dana mi je otislo skoro 4GB,ostaje misterija kako i gde al probacu da pratim i dalje na ova 2 nacina protok i da li se pojavljuje nesto cudno...ali da je cudno jeste,za 7 dana 4GB pa da sam ne znam sta radio....kazem,za samu konekciju se desavalo da mi uzme 50mb i kad sam postavljao poruku ovde pise 108mb protok :D