[ Thane @ 09.12.2012. 17:12 ] @
pozdrav svima. posle nedelju dana bezuspesnih pokusaja, odlucio sam da zatrazim pomoc ovde. naime, vec nedelju dana, muku mucim sa double click kolacicem kojeg ne mogu da odstranim iz kompa. sve sam probao, nekoliko programa, ciscenje browsera ali nista nije pomoglo. svaki putkada kliknem jednom komp se ponasa kao da sam kliknuo 2 puta, a nekada i posle par puta uopste ne reaguje.

od programa sam koristio spybot search and destoy, malwarebyte AM, superantispyware. pored ovih skenera koristim i ccleaner i advanced system care 6 za odrzavanje. imam avg internet security 2013 antivirus. ovaj kolacic su otkrili spybot i superanti spyware ali posle brisanja problem je jos uvek bio prosutan. u browseru (chrome) sam blokirao ovaj kolacic ali se on stalno vraca. takodje iz registra (regedit komanda u run) sam manuelno brisao sve sto sam nasao kao "doubleclik.net" i "doubleclick.com", ali nije vredelo. probao sam i preko safe moda da ocistim ovo smece ali nije moglo. u opcijama u chromu sam video da je kolacic prisutan neko vreme, jednom je bio 3 sata, posto pise kad ce expire, ali posto istekne jos uvek imam dvoklik problem. unapred da kazem da je mis ispravan.

ako ni ovde ne nadjem resenje jedino mi ostaje da formatiram komp. hvala unapred
[ mulaz @ 09.12.2012. 17:30 ] @
.doubleclick.net so kolacici od advertising kompanije, koju je pre neko vreme kupio google. Znaci to su kolacici od bannera na raznim sajtovima, i nemaju veze sa tvojim dvoklik problemom na windowsima.
[ Thane @ 09.12.2012. 17:32 ] @
pa sta je onda problem? ja sam skoro 100% siguran da je to uzrok problema sa selektovanjem pomocu misa.
[ mulaz @ 09.12.2012. 17:41 ] @
Si probao drugi mis?
[ Thane @ 09.12.2012. 22:38 ] @
neverovatno. probao sam drugi mis i bio si u pravu. iako ga imam tek godinu ipo vec je poceo da brlja. probao sam da ga ocistim ali nije vredelo. hvala na pomoci.