[ igormil @ 15.12.2012. 13:30 ] @
Video sam na računaru kod jednog poznanika prilikom uklj.računara grešku "run time error 53".
Zbog čega se pojavila ta greška i kako je otkloniti?
iGOR
[ valjan @ 17.12.2012. 12:19 ] @
Da li si dobio još neku informaciju uz tu poruku o grešci? Uglavnom piše još ponešto, a to bi moglo biti od pomoći. Najčešće se javlja kada program koji pokrećeš ne može iz bilo kog razloga da pristupi DLL fajlu koji mu treba u tom trenutku. Ili je DLL obrisan, ili na pogrešnoj lokaciji, ili je iz nekog drugog razloga onemogućen pristup tom fajlu. E sad, da bismo ti uopšte mogli pomoći, trebalo bi da znamo koji operativni sistem je na tom računaru, koji softver se pokreće automatski uz Windows, itd. Ono što za početak možeš sam da uradiš je da ažuriraš Windows i sve drajvere (naravno, ako postoji novija verzija), pa ako problem i dalje postoji, da kreneš metodom eliminacije da onemogućavaš automatsko pokretanje jednog po jednog softvera i vidiš kod kog tačno se javlja problem. Naravno, ako umeš da otvoriš Event Viewer i proveriš logove, možda ćeš do odgovora stići mnogo brže, a pošto nam nisi dao mnogo informacija, ne bih da se zalećem ili nagađam šta umeš i šta si do sad pokušao...
[ igormil @ 17.12.2012. 22:14 ] @
Prilikom montiranja adsl-a kod jednog poznanika sam to primetio i čisto me je zainteresovalo zbog čega dolazi do ove pojave.Lepo si mi objasnio šta može biti od prilike i ovo mi je dovoljno, jer sada imam neku predstavu o tome.
Hvala ti što si se javio.
Pozdrav.
[ vukelle @ 18.12.2012. 01:36 ] @
Citat:
igormil:
Video sam na računaru kod jednog poznanika prilikom uklj.računara grešku "run time error 53".
Zbog čega se pojavila ta greška i kako je otkloniti?
iGOR

jean od drajvera nije uredu... koji je operativni?
[ igormil @ 19.12.2012. 12:27 ] @
xp