[ perone @ 08.03.2004. 14:52 ] @
Od prekjuce ne mogu nijedan e-mail da skinem sa Mobtelovog pop3 servera.
e-mail client se nakaci na server ali prijavljuje da nema nijedne poruke a siguran sam da ima(cak sam i sam sebi slao e-mail sa drugog account-a i nijedan nije stigao). Takodje se isto desava i kada skidam poruke preko telefona...
Sta se desava?
Da li je Mobtelov pop3 server prestao da radi ili su u pitanju tehnicki problemi?

Napomena:
smtp server radi bez problema tj. e-mail mogu da saljem...
[ renne @ 08.03.2004. 19:47 ] @
Ista stvar i kod mene
[ Korisnicki Servis @ 09.03.2004. 07:42 ] @
Da li vredi ako ja kažem: "Meni radi!" ???

Ozbiljno, pročitao sam post, odmah napravio probu i bez ikakvih problema je radilo ... Žalbe ovog tipa nismo dobijali nigde osim ova dva posta na ES, tako da bih Vas zamolio da još jednom proverite podešavanja ...
[ renne @ 09.03.2004. 09:03 ] @
nebi vredelo

podesavanja su ista od prvog dana koristenja usluge i do petka je bilo sve OK, a sada ne, zakaci se proveri i prijavi da nema ni jedam e-mail

grrrrrrrrrrrrrr
[ perone @ 09.03.2004. 09:59 ] @
Bas tako,prijavi da nema nijedan e-mail a pored toga sto sam sebi slao e-mail , zamolio sam ljude da mi pisu kako bih proverio, jos mi je na ES-u podeseno da mi stize notification mail na isti...ali ne stize nista.Znaci,ne radi.
Evo da napravimo jedan test: Neka mi korisnicki servis posalje e-mail na [email protected] pa da vidimo da li stize.

Napomena:
Kada posaljem sebi mail,recimo sa yahoo-a...Nema povratne informacije od yahoo-a da mail nije poslat(znaci,uredno je poslat e-mail) ali ja taj mail ne mogu da preuzmem.Kao sto sam napisao, 063 pop3 server prijavi da nema novih e-mail-ova.
Jos jednom,ne mogu da preuzmem mail ni na telefonu ni sa PC-ja na kojima je sve uredno radilo...Probao sam da sve podesim ponovo ali nista.
[ perone @ 09.03.2004. 14:30 ] @
Od pre pola sata kod mene je sve proradilo(stigli su i zaostali mail-ovi)...
renne, pisi da li je i tebi sada sve OK kako bi "oterali" svaku sumnju da Mobelov pop3 server ne radi kako treba.
Pozdrav svima!
[ renne @ 09.03.2004. 15:12 ] @
Primio sam nekoliko zaostalih od subote do nedelje ali danasnje jos nisam
Nadam se da ce se sve na kraju srediti