[ X Files @ 05.01.2013. 21:39 ] @
Da li je u toku neka promocija HBO HD kanala? Nalazi mi se na 101 i 380. Doduše, juče ga nije bio ceo dan, ali jeste možda u proteklih dve nedelje.
[ calexx @ 06.01.2013. 00:45 ] @
Nisi dobio pismo od njih? Promocija je od pred praznike i traje mesec dana. Imaš HBO kao i HBOgo ... hm, mislim i neki video klub.
[ X Files @ 06.01.2013. 00:56 ] @
Hm, verovatno sam onda dobio to pismo. Zapravo, malo, malo, pa stigne nesto kovertirano od SBB-a, MTS-a, Telenor-a, Banke, ... Ja to nikada ne citam ako nije neki racun, samo malo presujem i transferujem u korpu :)

Jbg, sad su me baš stavili u dilemu, dal' da dam još 458 din mesečno, stvarno ima kvalitetnih filmova.

Šteta što neće da se trampe, ja njima jedno 60 kanala iz standardne ponude, za HBO HD, bez priloga :)
[ calexx @ 06.01.2013. 01:08 ] @
Ma ja ne gledam mnogo teve, sada u paketu imam valjda 6 sportskih HD kanala i ono je zanimljivo da se gleda, makar zbog rezolucije. Sada ću da proverim da li će HD filmovi da me privuku (mada, ako mi se baš i gleda film/serija, uvek mogu to da nabavim u HD obliku) ali ... HBO HD ide samo u HBO Premium paketu koji košta 712. HD paket nema filmova. HBO paket nema HBO HD. Izgleda da neću baš da menjam paket. ;) A i ja bih voleo da se bira, izabrao bih desetak programa sa spiska i desetak HD i prihvatio cenu kao za stotinak redovnih programa ... ali SBB to neće. Ipak je njima glavni cilj da pune svoje džepove a ne da budu na usluzi mušterijama ... bar dok su ostali nekoliko koraka iza. :(
[ bakara @ 06.01.2013. 16:00 ] @
Citat:
X Files: Da li je u toku neka promocija HBO HD kanala? Nalazi mi se na 101 i 380. Doduše, juče ga nije bio ceo dan, ali jeste možda u proteklih dve nedelje.

Kako na 101?

Pa na tom kanalu su oni deciji...
Evo sad proverevam i ja to nemam.
[ calexx @ 06.01.2013. 17:37 ] @
Kada su na SBB D3 bili dečji programi na 101? Šta sada imaš na tom kanalu?
[ bakara @ 06.01.2013. 19:44 ] @
Da u pravu si, skroz sam permutovao forum, mislio sam da je rec o TTV.
[ Fac Ut Vivas @ 09.01.2013. 19:04 ] @
Mene su isto navukli da razmislim o pretplati. Žena gledala i spazila seriju Kraja parade i tražila mi da skinem. Proverim na netu nema prevoda i setim se da ima na HBO OD. Tako da je i to zanimljivo jer se i OD dobija u HBO premijum paketu.

Ipak, 700 dinara na 3.000 koje već plaćam je mnogo. :)
[ X Files @ 09.01.2013. 19:15 ] @
Ja sam odlučio... Jok HBO. Nemam vremena ni za ove kanale što imam. Klinac ima Ultru, žena Turke na Prvoj, meni treba samo Internet.