[ past_love2001 @ 14.01.2013. 00:15 ] @
Pre neko vece sam skinuo Windows 7 updateove i odlozio njihovo instaliranje za 4 sata. Kad sam se probudio Windows je izgledao kao sveze instaliran(nisam siguran da li sam zatekao ugasen kompijuter), pozadina je bila defult plava, windows aero je bio ukljucen, i svi fajlovi sa desktopa su nestali, cak nije bilo ni my computer ikonice. Takodje, vece pre toga sam imao firefox i google chrome sa dosta tabova u svakom pa samo ocekivao da cu moci uraditi last session restore, ali nista. Izgled firefoxa, home page itd su bili vraceni na default, takodje utorrent izgled/settings je bio vracen na default, kao i winamp, obrisana je i play lista. System restore mi je iskljucen, pa me interesuje da li je moguce da je Windows posle updatea ili u toku iz nekog razloga imao potrebu za nekim prethodnim system restoreom ali posto nije nasao ni jedan vratio je sistem na prvobitno stanje zateceno po instalaciji windowsa? Da li je moguce proveriti sta se desilo sa desktop fileovima i da li ih je moguce povratiti?

Nisam siguran da li je poruka postavljena na odgovarajucem podforumu.
[ valjan @ 14.01.2013. 10:49 ] @
Da li možda postoji mogućnost da imaš više korisničkih naloga na tom računaru, pa da ti je poslednja sesija pre restarta bila pod jednim korisničkim nalogom, a posle update-a i restarta da si ulogovan pod drugim?
[ superbaka @ 14.01.2013. 17:21 ] @
kao da ti je nesto izbrisalo ntuser.dat fajl...
[ Stija @ 19.02.2013. 11:09 ] @
Provjeri da ti nisu hidden.
To se nalazi : Folder Options - View tabulator, označi "Show hidden files, folders and drives".