[ gmatanic @ 14.01.2013. 10:56 ] @
Misli da je već negdje bilo ali ubi se tražeći.

Trebala bi mi skripta koja bi s vremena na vrijeme korisnicima koji surfaju preko web-proxy-a izbacivala na ekrana razne poruke ili bi ih redirektala na određenu stranicu na kojok bi se nalazila ta poruka.
HVALA!!
[ zivanicd @ 14.01.2013. 11:21 ] @
Probaj ovo. Nije bas za korisnike koji surfaju non-stop kroz proxy ali moze da se modifikuje.

Ako konstantno koristis proxy, najbolje bi bilo da otvoris novi proxy na drugom portu i povremeno redirektujes korisnike na taj proxy kad zelis da ih reklamiras.

Vise o tome ovde:
http://www.elitesecurity.org/t...kcija-info-stranu-bez-hotspota
[ gmatanic @ 14.01.2013. 11:55 ] @
e hvala puno, upravo to sam i tražio :)
[ gmatanic @ 15.01.2013. 09:37 ] @
Mali problem.
Kopirao sam točno redak po redak konfiguraciju u tik ali mi nešto ne radi kako treba.

Prvo
ip firewall input - ovo input jednostavno ne postoji u mom tiku, 5.22 je verzija

Drugo
kada sam i uspio učačkati nešto slično "umjesto" input i kada idem surfati redirekta mi svaku stranicu na zadanu i to stalno, a ne da to radi automatski svakih 59 min (kako je podešeno) čak i kad obrišem to zadnje pravilo ip firewall input.

I recimo redirektam na www.google.com, browser mi izbaci poruku The page isn't redirecting properly.



[Ovu poruku je menjao gmatanic dana 15.01.2013. u 11:53 GMT+1]
[ klikton @ 16.01.2013. 00:37 ] @
Ni sam ne znam koliko puta sam cuo/procitao ovaj red sto si ti napisao.....

"kod mene to nema"

5.22 verzija je kod tebe neka specijalna


ip firewal filter..... kad dodajes novi filter u chain-u (znaci prvi red!) imas u padajucem meniju da izaberes sta/kako hoces

mozes i preko cli-a da sve to uradis
[ gmatanic @ 16.01.2013. 09:00 ] @
Citat:
klikton: Ni sam ne znam koliko puta sam cuo/procitao ovaj red sto si ti napisao.....

"kod mene to nema"

5.22 verzija je kod tebe neka specijalna :)


ip firewal filter..... kad dodajes novi filter u chain-u (znaci prvi red!) imas u padajucem meniju da izaberes sta/kako hoces

mozes i preko cli-a :) da sve to uradis


Aj napiši komandu za CLI ako može?? HVALA!