[ Jovan 1988 @ 24.01.2013. 22:52 ] @
Sve je radilo savršeno a onda je meni bilo malo dosadno...
Pa instaliram ovo.I to koristio par dana i večeras rešim da izbrišem program i gle čuda ja program izbrišem a ono neće iz podešavanja da uđe u glavni meni i ja šta ću ugasim telefon na dugme.
I evo sad već dobrih sat vremena,kad hoću da ga upalim prikaže LG pa simpatičan ton koji se čuje pri paljenju i krene da prikazuje neku munju.
U normalnim okolnostima ta slika sa LG znakom i munjom ne bi trebalo da bude duže od minut-dva a kod mene samo to prikazuje.
Spojim ga sa kompom,rezultata nema.Telefon je rutovan.
Ima li neka opcija da ga ja vratim na fabrička podešavanja dok se pali...neka tajna opcija,magična formula bilo šta?
Ili da ga nosim u servis,garancija nije u opticaju tako da ako bude neki servis morao da se poseti,koliko bi me to koštalo?
_____________
Našao sam na netu kako da resetujem telefon pri paljenju i to sam uradio.Sad je telefon upaljen,ali ja nemam glavni meni,mogu da ga uključim preko usb-a na računar i da označim da čita memorijsku karticu sve radi ali home dugme,glavno dugme izgubilo je funkciju jer ja nikako ne mogu da upalim glavni meni.
i da napomenem,ugasim ga ali i dalje ne mogu da ga upalim normalno,isti problem kao i pre.
_____________
Odneo sam telefon u servis i rešio problem...


[Ovu poruku je menjao Jovan 1988 dana 25.01.2013. u 18:21 GMT+1]