[ sheff @ 04.02.2013. 22:29 ] @
Imam jednu Panasonic SDR H40 kameru sa ugradjenim hard diskom na koji je moguce snimati. Kamera ima USB i Composite izlaze. Ona je fiksirana u jednoj prostoriji.
Takodje imam TV uredjaj koji se nalazi nekih 20 metara od mjesta gdje se nalazi kamera, u drugoj prostoriji.

Ono sto treba da se uradi je da se nekako omoguci prikaz video i audio signala uzivo na TV-u a da se takodje isti sadrzaj snima za kasniju obradu.

Opcije:
1. da se sadrzaj snima na disk kamere a da se ista poveze sa TV-om, medjutim u tom slucaju gubitak na kablu je veliki (20m kabla) pa ne znam kako da to rijesim.
2. da se kamera nekako poveze na laptop gdje bi se vrsilo snimanje i distribucija signala na TV. Sta, kako?

Ako neko ima neki bolji prijedlog, bio bih zahvalan. Ili kako da tehnicki realizujem ove gornje opcije. Nisam profesionalac u ovom podrucju.

Jos jedna bitna stvar je da video treba da ide i na livestream za gledanje live na internetu.

[Ovu poruku je menjao sheff dana 06.02.2013. u 14:24 GMT+1]
[ sheff @ 08.02.2013. 13:33 ] @
Pa ovo ne bi trebalo da je komplikovano za poznavaoca ove materije?

Uspio sam da rijesim problem vezan za Livestream, ali ove ostale ne znam kako a ne mogu da nadjem nikog ko zna!