[ DamirB @ 10.03.2004. 01:41 ] @
Znači interesantan mi je programer koji dobro barata u Clarion programskom jeziku.
Volio bih se dogovoriti za suradnju na razvoju poslovnih aplikacija.
Otvoreni smo za korektnu suradnju.

Damir Brčić
CASTEL it

www.castel-it.hr

[ Raspucin @ 11.03.2004. 09:03 ] @
Pozdrav,

Imam prijatelja koji samo sa Clarionom radi (zadniih n godina), uputicu ga na tebe, pored toga zar ne mozes da kazes vise o kakvom poslu je rec (pre svega mislim na obim),
cisto informativno...
[ snebojsa @ 13.03.2004. 16:24 ] @
Pozdrav.....


Radim u Clarionu zadnjih desetak godina. Trenutno koristim verziju 5.0. Uglavnom zbog velikog broja program u produkciji verziju 5.5 cu, jednostavno, preskociti....

Mozete me kontaktirati na [email protected] ...




[ DamirB @ 13.03.2004. 23:25 ] @
Hvala na interesu !
Pozadina poziva je da trenutno imamo dosta naručenih poslova, koje ne stižemo odraditi.
Rad na daljinu nije baš najidealnija stvar, ali u nedostatku Clarion programera u bližem okruženju je veoma interesantna.
Upućivanje nekog uratka (demo ili sl.) bi sigurno olakšalo komunikaciju.
Uglavnom potencijalni suradnici bi dobili dovoljno detaljne upute ili pripreme za dizajn aplikacije, moguće bili bi upućeni na demo verziju sličnog proizvoda.
Sa zainteresiranima bi se dogovorili oko detalja kako izrade tako i modela plaćanja.
Imamo jak interes za suradnjom sa programerima iz Sr i Cg. ,BH ili Makedonije gdje bi oni sigurno bili konkurentniji od kolega iz HR.

Sve zainteresirane upućujemo za detalje na naš E-mail: [email protected]

Srdačan pozdrav !

Damir Brčić
CASTEL it