[ kunc @ 14.02.2013. 11:49 ] @
Specifikacije pogledao, u nekom rangu su. Trenutno imam Iphone 4s . Planirao sam si kupit HTC one X , misljenja za HTC ,
nedostatci , baterija ?

Nadam se da ima onih koji ce dati neki fin komentar na ovu temu .
[ kunc @ 14.02.2013. 18:17 ] @
bas nitko !?
[ Bojan Kopanja @ 17.02.2013. 21:38 ] @
Evo ja koristim oba ( bavim se mobile programiranjem pa igrom slucaja imam bas ta dva ) tako da ti mogu reci iz prve ruke. Iskreno One X je bar za moj ukus bolji telefon od iP4s. Hardverski je jaci, ima quad core na 1.5GHz, tegra 3 ( ako ponekad volis da odigras neku zahtevnu igru bolje od ovoga ces tesko naci ), a i Android sam po sebi nekako daje vise slobode coveku ( jeste da JB za iOS i to donekle sredjuje, ali mi se cini da ipak nikada nije to to kao sto je recimo kod androida sa root-om ).

Jedina nazovi mana One X-a je battery life, ali je to malo popravljeno novim Androidom ( ako se odlucis da ga uzmes pa slucajno kupis verziju koja ima 4.0.3 - ICS, obavezno uradi upgrade na Jelly Bean, mada mislim da do sada svi vec imaju OTA i da im je stavljen JB ) tako da u sustini baterija traje kao kod bilo kog smart phone-a. Mislim da je na iP4s bolja, ali ovde ne mogu da procenim 100% tacno nista jer mi je telefon zbog programiranje cesto nakacen na dock tako da se 100 puta na dan dopuni, pa nemam cesto priliku da ga iscedim do kraja i vidim uporedo koji moze duze da se maltretira :).

Elem, na kraju je svakako tvoja odluka i dosta stvari zavisi od licnog ukusa, tako da ne mozes ocekivati 100% objektivan odgovor, ali ti svakako predlazem da probas One X, mislim da se neces pokajati :).
[ kunc @ 18.02.2013. 06:33 ] @
hvala na odgovoru..kupujem one x.
[ ubuntuandxp @ 01.09.2014. 20:21 ] @
imao sam iphone 4s prodao kupio htc one x i ostalo mi jos nekog kesa ... opsti utisak je tu su negdje .. ni jedan ni drugi mi nisu bagovali nesto .. mala prevaga za htc veci ekran doduse tacno je da je baterija malo losija