[ Branko0611 @ 14.02.2013. 18:28 ] @
Da li neko zna gde mogu da kupim C++ Primer knjigu u Srbiji?
(Uspeo sam da je nadjem u elektronskom formatu,ali nemam uvek pristup racunaru,tako da mi to ne odgovara) .
Razmisjao sam da li da je kupim preko Amazon-a,ali ne bih da imam dodatne troskove(carina itd.).
Pokusao sam sam da je potrazim,ali nisam uspeo nista da nadjem.

Hvala unapred.
[ glorius @ 17.02.2013. 02:01 ] @
Moj savet ne daje odgovor na tvoje pitanje ali....

Da ne gubis vreme, nadji neku drugu knjigu ako bas tu ne mozes da nadjes. Ja sam ucio iz 'C++ za 21 dan' i mogu da kazem da je knjiga OK i lepo znanje sam stekao citajuci je.
Generalno, sto vise knjiga procitas to bolje zato sto je u programiranju svaka pravilna informacija vredna.

Cak sam i na rasprodajama vidjao i pokupio knjige koje su potcenjene, uglavnom, zbog neupucenosti prodavaca itd., tako da se i tu mogu naci knjizice koje nisu skupe a pune vrednih informacija.
[ llux @ 17.02.2013. 08:52 ] @
Ne nadjoh nigde dobru knjigu. Umesto da nas najpre uce core c++, oni nam pune glavu bibliotekama i kontejnerima. I kada stignemo do ucenja klasa, primeri postanu pravo komplikovani. Primeri treba da budu sto jednostavniji, bez mnogo informacija u memoriji, dok se ne nauci sam jezik. I jako brzo bi naucili klase. A nakon toga se lako shvati biblioteka. Imam reference, pa cu polako. Kada sam bio pocetnik, tek sam puno kasnije skontao takve stvari.