[ Bonafides @ 15.02.2013. 11:50 ] @
Nisam hteo da otvaram novu temu, ali tragajuci na ovom portalu nisam uspeo naci nijednu srodnu temu na kojoj bih mogao postaviti svoj post. Unapred se izvinjavam administratorima ako sam pogresio, pa ukoliko procene da sam pogresio neka temu (kao suvisnu) obrisu, a post postave u odgovarajucoj temi. No, meni se cini da je sadrzaj teme novina, a odnosi se na korisnike mt:s-a.

Izgleda da su adresu listing.telekom.rs ukinuli, pa sada prilikom posete mt:s sajta klikom na "Listing" bivate preusmereni na portal Moj Telekom

https://mojtelekom.telekom.rs

Ja sam dosta kopao po ovom portalu, ali nisam uspeo naci nikakve informacije koje bi meni trebale. Hteo sam da vidim listing za svoj prepaid mt:s broj, prosle godine dok je prvi pomenuti sajt bio aktivan mogao sam samo uz pomoc privremene sifre da proverim listing. Sada sam se susreo na nekim kontradiktornim informacijama, kao to da registrovani prepaid korisnici (sto sam i ja) ne moraju da prave naloge do toga da se nalog mora kreirati/dovrsiti. Mene ovo podseca na Telenorov portal Dobre stvari.

No, da li je neko imao prilika da koristi ovaj portal i kako tece taj postupak registracije? Video sam da tamo mnoge usluge mozete kupovati i da se one naplacuju sa osnovnog kredita. Mnogo su mi nedoreceni u vezi ovog sajta. Meni se cini da ovaj portal nije dovoljno ispromovisan ili ja nisam dobro pratio desavanja.

[Ovu poruku je menjao Bonafides dana 15.02.2013. u 13:02 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Bonafides dana 15.02.2013. u 13:03 GMT+1]
[ matias @ 15.02.2013. 12:01 ] @
normalno sam se registrovao na portalu ja placam na tom portalu fiksni telefon sa visa internet karticom.mozes se registrovati i pomocu pripeid ili pospeid broja.
[ agasoft @ 15.02.2013. 12:05 ] @
Portal Moj Telekom primetio sam još negde u novembru mesecu.
Tada je bio još lošiji.
Prilikom razgovora sa telekomom na twitteru, rečeno mi je da je portal u beta fazi, i da zato nije promovisan.
Sada već ne znam zašto o njemu ne govore.
Sada je u njega sve integrisano, a nalog moraš da napraviš, svejedno.
Pošto ja taj portal koristim, koje si to usluge primetio da možeš da kupiš?
Ja nebih rekao da je to tako komercijalizovan i glup portal kao dobre stvari, mnogo je korisniji i ozbiljniji, sadrži informacije o svim uslugama.
Naravno da može da bude bolji, i nadam se da će i biti.
[ Dexic @ 15.02.2013. 12:39 ] @
Meni i dalje radi listing.telekom.rs
[ Horejšio @ 15.02.2013. 12:44 ] @
Pokusao sam da se registrujem, ali nisam uspeo. Prijavljuje mi gresku kad ukucam privremenu sifru. Jednostavno je ne prepoznaje i izbacuje da sam je pogresno ukucao.
Izgleda da ovu uslugu jos nisu u potpunosti osposobili... Probao sam tri puta i uvek ista greska...
Jel imao jos neko ovakav problem?
[ nidza_nis @ 15.02.2013. 12:46 ] @
Citat:
Horejšio: Pokusao sam da se registrujem, ali nisam uspeo. Prijavljuje mi gresku kad ukucam privremenu sifru. Jednostavno je ne prepoznaje i izbacuje da sam je pogresno ukucao.
Izgleda da ovu uslugu jos nisu u potpunosti osposobili... Probao sam tri puta i uvek ista greska...
Jel imao jos neko ovakav problem?


Funkcionise samo pristup, tj registracija preko sifre korisnika, ostalo nista.
[ Horejšio @ 15.02.2013. 12:47 ] @
Pa preko sifre korisnika sam probao.
[ agasoft @ 15.02.2013. 12:52 ] @
Ja sam se registrovao preko šifre korisnika sa ffiksnog...
I sve je bilo u redu.
Moja supruga sa drugog broja, samo se preregistrovala sa stare aplikacije moj račun, i to je bilo u redu.
E sad preko SMS-a ne znam kako ide.
[ matias @ 15.02.2013. 12:58 ] @
prosli put nisam uspeo uplatit preko kartice pa sam uplatio sa e-bank fiksni racun u medjuvremenu sam se uspesno registrovao i uplaticu sa visa karticom najlaksi nacin uplate racuna.juce sam uzeo od komercijalne banke visa internet karticu dinarski racun probacu uskoro.
[ plague @ 15.02.2013. 13:26 ] @
Da li neko zna, moze li da se plati i klasicnom platnom karticom? Imam internet karticu koja sadrzi "sifru" koju mi oni traze, ali ne zelim sada da kupujem euro, pa da platim i pritom oni da mi konvertuju u dinare nazad. Koja je "sifra" za klasicne platne kartice?
[ matias @ 15.02.2013. 14:25 ] @
o kakvoj sifri pricas ako imas na poledjini kartice i ona je za placanje na internetu cvc broj je tri broja.kartice koje se mogu placati su ove visa koja moze na internet visa internet komercijalna banka u dinarima je,visa virton raiffausen bank devizna,i mastercard neka.ja sam izabrao visa internet komercijalna banka.iako moze i visa electron banka intesa i sa njom sam placao telenor internet pripeid dobune i ostalo.
[ plague @ 15.02.2013. 14:29 ] @
Ne mislim na CVC.
U pitanju je Intesa banka.

Kada dodjem na checkout trazi mi bas "sifra". I to sam dobio sa internet karticom (koja je u eurima) na onom zasticenom papiru, dok sam za ovu platnu karticu koju sada pokusavam da iskoristim dobio PIN za podizanje novca na takvom papiru.
[ matias @ 15.02.2013. 14:33 ] @
ja imam samo visa internet karticu banke intese imam i visa electron banke intese isto placam samo sa cvc brojem nikakve sifre mi netreba.dosada sam placao besprekorno onda moras banku intesu pitati ja takve probleme nemam.
[ Hackman @ 15.02.2013. 14:40 ] @
Ja sam se u utorak registrovao preko pospejd broja bez problema, hteo sam da
gledam ligu šampiona preko klik sporta, ali mi to nije uspelo, ne znam gde
sam pogrešio, ali nisam utakmicu željenu mogao da pratim. Jel neko možda
koristio klik sport.
[ plague @ 15.02.2013. 17:26 ] @
Citat:
matias:
ja imam samo visa internet karticu banke intese imam i visa electron banke intese isto placam samo sa cvc brojem nikakve sifre mi netreba.dosada sam placao besprekorno onda moras banku intesu pitati ja takve probleme nemam.

Pokusao sam da ih pitam, ali je izgleda danas neradan dan pa ne mogu da dodjem do operatera. :/
[ plague @ 15.02.2013. 21:13 ] @
Nakon malo istrazivanja otkrio sam da moram da koristim cistac kartice koji ce generisati privremenu sifru u slucaju da hocu da platim Visa Inspire karticom koja je vezana za tekuci racun. Tako da je sve jasno.
[ technotize @ 16.02.2013. 03:32 ] @
i meni isto radi listing.telekom.rs, tj. ne preusmerava negde drugde
[ miroo @ 16.02.2013. 11:05 ] @
Citat:
technotize: i meni isto radi listing.telekom.rs, tj. ne preusmerava negde drugde

Mislim da su ovo različiti portali. "listing.telekom.rs" prikazuje listing samo jednog mobilnog broja, a pristupa se pomoću šifre koju dobijete na taj mobilni broj.

Moj Telekom je objedinio sve usluge koje koristite (ADSL, IPTV, fiksnu i mobilnu telefoniju), tako da više ne radi @MojRacun.
[ Bonafides @ 16.02.2013. 11:46 ] @
Meni se tek danas otvorio listing.telekom.rs ali ne prihvata moj prepaid broj jer nisam Telekomov Biznet korisnik! Prosle godine sam dobijao listing bez problema. Da stvar bude gora, u obavestenju jasno stoji da listing mogu videti i prepaid korisnici. Mada, naviknuti smo na Telekomove kontradiktornosti.
[ Slobodan Milivojevic @ 16.02.2013. 12:19 ] @
Meni prolazi biz:net broj, dok ostali postpaid i prepaid brojevi ne prolaze.

Na portalu moj telekom mogu da vidim listing za moje postpaid i prepaid brojeve (uključujući i biz:net), ili za bilo koji random prepaid broj za koji unesem šifru iz SMS-a.
[ DjordjeGeo @ 17.02.2013. 10:05 ] @
dobro sve sam uradio u registraciji i dobio sifru.
ali sta je moje korisnicko ime???


Skontao sta je korisnicko ime, ukucao ime, sifru i dobio odgovr ga negde silno gresim :(

[Ovu poruku je menjao DjordjeGeo dana 17.02.2013. u 11:19 GMT+1]
[ owim @ 17.02.2013. 22:01 ] @
Na žalost, više nije moguće brzo pogledati listing preko listing.telekom.rs (Samo biznis korisnici.)

Da bih video listing, sad moram da se ulogujem na portal, pa klik, klik, klik, da dođem do opcije. Prikazuje samo po 10 redova na strani, ne radi padajuća lista (da se izabere više podataka po strani, kao nekada). Sem toga, pošto sada ima na stotinu stranica sa prikazom listinga, nema pokazivača koji pokazuje na kojoj sam stranici (kao ranije), već moram da pamtim. Naravno, mogu da skinem listing kao fajl.

Kul je što mogu da vidim sve svoje brojeve, čak i tarife na kojima sam, pa čak i koji aparat sam poslednji put koristio za konekciju.

Usput, u listingu ne vidim BusPlus zahteve (*011*xxx# kodove) za koje je pisalo da se tarifiraju 1,6 din. Da li je to fora kao sa pozivima kol-centru (789 i 78 koji se takođe ne prikazuju u listingu, već se vode pod Ostalo u sumarnom prikazu (naplaćuju, ali ne može da se vidi kada)? Važi za pripejd, postpejd i KT.
[ Bonafides @ 18.02.2013. 10:51 ] @
I meni je zao zasto je ukinut listing.telekom.rs Ja sam probao da se registrujem na ovom novom portalu, ali kada su mi zatrazili maticni broj privremeno sam odustao. Jos ako im zatreba moja krvna grupa...

@owim Na koja si sva pitanja morao "odgovoriti" da bi registracija bila kompletna? Sta sve nudi taj servis korisnicima mobilne telefonije, bilo prepaid/postpaid? Da li si tamo mogao dobiti listing za januar tekuce godine?
[ dejanet @ 06.03.2013. 09:30 ] @
Prilicno sam "pissed off" na njih, povodom http://kliksport.telekom.rs i planetarnog dogadjaja - utakmice M.United - Real juce.

Posto rts koji redovno placam nije bio u mogucnosti da prenosi ligu sampiona jer nama para, odlucim se da kupim ticket preko gore portala.

Kada je trebalo da pocne tekma : HTTP Error 500 Internal server error, koji je trajao sve vreme utakmice.
[ matias @ 06.03.2013. 12:03 ] @
zasto bi kupovao od njih kada si imao utakmicu aplikaciju na gogogle chrome store-google prodavnici.
[ Hackman @ 06.03.2013. 23:24 ] @
Da li možeš da napišeš šta si tačno uradio, ja sam pre nedelju dve uspeo kao
da se registrujem ali očigledno da nikako nisam znao kako da pustim
utakmicu.
[ matias @ 07.03.2013. 08:56 ] @
otvoris chome google prodavnicu i kliknes na trazi upisati live sport i nacices striminge razne.ovaj sto imam odlican je stavio sam ga i u aplikaciji.
sa sajta bongdatv.net
[ Bleya2 @ 13.03.2013. 11:51 ] @
Citat:
dejanet:
Prilicno sam "pissed off" na njih, povodom http://kliksport.telekom.rs i planetarnog dogadjaja - utakmice M.United - Real juce.

Posto rts koji redovno placam nije bio u mogucnosti da prenosi ligu sampiona jer nama para, odlucim se da kupim ticket preko gore portala.

Kada je trebalo da pocne tekma : HTTP Error 500 Internal server error, koji je trajao sve vreme utakmice.


Isto mi se desilo prilikom gledanja te utakmice. Posle par dana sam dobio mail od njih:

Citat:

Poštovani,

Usled nepredviđenih tehničkih problema 05. marta 2013. godine nismo bili u mogućnosti da Vam obezbedimo gledanje utakmice UEFA Lige šampiona za koju ste kupili ulaznicu na našem portalu Klik SPORT.

Zbog nastale neprijatnosti, poklanjamo Vam ulaznice za tri utakmice prve nedelje četrvtfinala UEFA Lige šampiona na Klik SPORT-u i ujedno Vas obaveštavamo da ulaznica za utakmicu koju niste mogli da pogledate neće biti naplaćena kroz mesečni račun za mart 2013. godine.

Za gledanje poklon utakmica, biće dovoljno da se na dan odigravanja prijavite i u delu Gledaj na Klik SPORT-u čekaće Vas ulaznice za sve utakmice prve nedelje četvrtfinala UEFA Lige šampiona koje ćemo prenositi u utorak 02. aprila i sredu 03. aprila 2013. godine.

Uz izvinjenje zbog nastale neprijatnosti, nadamo se da ćete i ubuduće uživati u ponudi Klik SPORT-a.


Telekom Srbija


Skroz neočekivana ali prijatna reakcija Telekoma. :)
[ korisnikk @ 12.04.2013. 13:13 ] @
Sve gluplje od glupljeg u MTS-u,po devizi "sto jednostavno kada moze komplikovano".
[ atomant @ 07.06.2013. 14:42 ] @
Citat:
DjordjeGeo:
dobro sve sam uradio u registraciji i dobio sifru.
ali sta je moje korisnicko ime???


Skontao sta je korisnicko ime, ukucao ime, sifru i dobio odgovr ga negde silno gresim :(

[Ovu poruku je menjao DjordjeGeo dana 17.02.2013. u 11:19 GMT+1]



I sta je na kraju korisnicko ime? Meni ni mejl nije stigao, tako da ne znam ni ime ni sifru ni nista. U korisnickom servisu mi rekose da oni ne mogu to da mi kazu zbog privatnosti korisnika (kog korisnika? mene?). Stvarno sam se iznervirao.
[ matias @ 07.06.2013. 14:57 ] @
imao sam i ja problema poslao sam im mail i sredili su mi to inace placam fiksni telefon sa internet karticama super su to uveli.
[ ironman @ 16.08.2013. 09:45 ] @
Meni ovo ne radi, ranije je bilo ok. Uopšte ne prikazuje listing, već me šalje na promenu lozinke, koju sam i promenio, ali opet isto!