[ eXtaZa @ 19.02.2013. 00:10 ] @
Pozdrav svim članovima. Molim za brz odgovor.

Naime, posedujem, tj. posedovao sam stranicu https://www.facebook.com/serbiandesignstudio koja se bavi postavljanjem kreativnog sadržaja, slika, fotografija, itd. U inbox stranice mi je stigla poruka koju sam na svu sreću ili nesreću slikao

i nije mi bilo jasno o čemu se radi.. Nakon nekoliko dana stigla mi je ista poruka, pogledao sam mejl, ništa mi nije stiglo i rešio sam zarad sigurnosti moje stranice da obavim to što traže i otišao na formular koji se nalazi na ovoj adresi http://apps.facebook.com/page-secure/ Iskucao sam mejl, šifru, i kontakt poruku.. Nešto mi nije bilo jasno.. Zašto mejl i lozinka, ali ipak sam iskucao.. ipak je to fejsbuk tim.. Bar sam tako mislio.. Nakon toga primetio sam da u njihovoj poruci ima malo nepravilnosti tipa NODE umesto NUDE images i video da mi je neko nepoznat prijavljen na profil...
kliknem i ima šta da vidim

odmah sam promenio lozinku, ali već je bilo kasno.. uklonjen mi je administrator-menager na stranici

Otišao sam na mejl i video IP adresu koja je ulazila na moj FB
Operating System: Win7
Browser: Chrome
Location: Nis, 20, RS (IP=94.228.230.58)

Molio bih vas za pomoć. Ta stranica mi je važna za posao. Jesam ispao naivan, kajem se, ali sam to uradio za dobrobit stranice i njen razvoj, a ne suspenziju. Molio bih vas za neki brz savet



[Ovu poruku je menjao eXtaZa dana 19.02.2013. u 01:51 GMT+1]



[Ovu poruku je menjao eXtaZa dana 19.02.2013. u 02:01 GMT+1]
i dalje stoji da je stranica moja, ali nemam pristup admin komandama


[Ovu poruku je menjao eXtaZa dana 19.02.2013. u 02:27 GMT+1]
Sada je skroz nestala, kao da je izbrisana..

[Ovu poruku je menjao eXtaZa dana 19.02.2013. u 22:08 GMT+1]
[ milica2327 @ 01.12.2014. 16:23 ] @
Moze jedno pitanje, imam problem na fb. Pa ako neko zna da resi ovaj problem...

Ulazila sam sa drugog racunara i ulogovala sam se, ali mi je trazio datum rodjenja, koji sam ja zaboravila jer sam lazni unela. I sada nema sanse da vise koristim taj nalog. Udjem na nalog, ali uvek isto pitanje, ubacite datum rodjenja, jer je vas nalog zakljucan....

Na meilu imam neki sigurnosni kod, tj. broj koji sam dobila kao meil. Ali ne znam da li to cemu pomaze....

Evo sta mi pise na nalogu....

Your Account Is Temporarily Locked

We've locked your account because someone recently tried to log in from an unfamiliar location. Please help us confirm that it was you who tried to log in.

I onda kada klinknem na Continue

Nakon toga mi daje da unesem datum rodjenja, a ako ne mogu da ga ga se setim, onda pise

Alternatively, you can upload a foto ID to confirm your identity.
[ valjan @ 01.12.2014. 17:05 ] @
Pa eto ti ponuđena alternativa u poslednjoj rečenici - skeniraj ličnu kartu ili pasoš, pa uploaduj, i ubuduće nemoj lagati za godine ;-)