[ alfa-pro @ 23.02.2013. 14:00 ] @
Imam problem sa prikazom modila. Komponenta koju koristim to je HikaShop(eshop) i imam modul koji prikazuje poslednje dodate proizvode.

Ja sam konfigurisao da se taj modul prikazuje samo na pocetnoj strani i u podesavanjima pocetene strane dodao sam joj modul "Last Products" takodje sam konfigurisao modul na kojim stranama da se prikazuje. Stiklirao sam samo HOME stranu sve ostale sam deselektovao jer zelim samo na pocetnoj taj modul...

E to sve radi super, ucitavaju se poslednji dodati proizvodi i kada kliknem na stranu Onama ili Proizvodi taj modul se nevidi.
Problem nastaje jer ja na glavnoj strani imam Top Meni koji prikazuje meni sa HOME>ONAMA>PROIZVODI>KONTAKT. Takodje na pocetnoj strani imam Left Sidebar koji prikazuje listu svih kategorija proizvoda.
Problem nastaje kada ja sa kliknem na bilo koju kategoriju iz side bara on ucita prizvode date kategorije i ucitava mi pri vrhu i modul za prikaz poslednjih proizvoda sto ja ne zelim. Ja jesam konfigurisao da bide prikazano samo na HOME strani ali neredi posao.

Jel imate predstavu kako to da sredim. Template sam ja radio i modul za prikaz poslednjih proizvoda sam setovao da se prikazuje na poziciji-10.

Code:

            <div id="wraper"> 
                <jdoc:include type="message" />
                <jdoc:include type="modules" name="position-10" />
                <jdoc:include type="component" />             
            </div><!--END OF WRAPER -->


Mozete pogledati uzivo kako to radi http://www.pan-lovac-plus.com . Sajt je trenutno u izradi pa ako niste razumeli pogledajte kada kliknete na sidebar on ucitava i poslednje proizvode.