[ tone @ 10.03.2004. 19:45 ] @
Hitno mi treba seminarski iz oblasti:keramike,kompozita,polimera ili bi bilo najbolje ako ima o carbon fiberu.
Trazio sam po netu ali nisam nasao iz ove oblasti pa bih vas zamolio ako neko ima ili zna neku stranicu gdje bi se to moglo naci ili neku firmu kod koje bi mogao zatraziti ako imeju neke tekstove o tima materijalaima.Uradio bi i ja to ali nema se puno vremena i nema puno literature koju bi mogao koristiti.

Seminarski treba da bude u obliku:
-da bude min 5 stranica u ispisu
-slike odredenih materijala
-da sadrzi istoriju materijala
-karakteristike
-gdje se primjenjuju

Unaprijed se zahvaljujem na bilo kakvoj pomoci!
[ XAHC @ 11.03.2004. 15:04 ] @
knjiga koja bi ti pomogla ima na tehnolosko-metalurskom fakultetu i zove se neorganska hemijska tehnologija u skriptarnici kosta oko 400 din mozes da je uzmes i u biblioteci s.markovic .mislim da ce ti to biti dovoljno za seminarski
[ Djomloun @ 11.03.2004. 16:30 ] @
Takodje, Masinski Materijali 1, imas je Masinskom Fakultetu.
[ tone @ 11.03.2004. 16:36 ] @
Kao sto sam naveo nemam bas mnogo vremena pa sam mislio da neko ime nekakav seminarski bar neki dio ili neku stranicu da makar imam nesto uradeno.
[ damir_v20 @ 26.05.2006. 14:17 ] @
ako neko ima seminarski rad uradjen iz FIZIKE MATERIJALA ili mi moze pomoci kako da ga uradim neka mi posalje na email..treba mi hitno da bih mogao izaci na ISPIT....tema seminarskog je FIZIKALNA SVOJSTVA POLIMERA...,a moj email je [email protected]
[ damir_v20 @ 26.05.2006. 14:18 ] @
a zaboravih se zahvaliti ..... : ) tnx...
[ virtualx @ 17.11.2006. 21:19 ] @
ej kolega ,ako imas jos uvijek taj seminarski de posalji i meni na :
[email protected]

profa kaze da mozemo birati sami sebi teme,pa ja bi rada neku temu o kojoj mogu lako naci literature na internetu.
ili ako ima netko gotov seminarski iz ove teme ,mogu odmah uzeti taj i malo doraditi.
[ zorica rankovic @ 26.11.2006. 21:31 ] @
Vidim da si i ti trazio seminarski na temu slicnu mojoj o materijalima, ako si uspeo sta da nadjes posalji mi, ja treba da uradim pravljenja nekog proizvoda od materijala koje si ti naveo. Help!!!
[ wlada989 @ 19.01.2009. 16:18 ] @
al ima seminarski na temu neorganske hemijske tehnolgije-baze i soli