[ objekat @ 08.03.2013. 10:19 ] @
Pozdrav drugari, imam HTC Tattoo sa rootovanim androidom 2.3.7 CyanogenMod.
Uzasno me nervira sto mi se sve duplira, da pojasnim, prvo sam skinuo aplikaciju za sms/mms jer mi se ona koja je bila po defaultu u njemu nije svidjala, u principu sve radi ok, salje, prima.. samo kad dobijem poruku dva puta mi javlja, jednom ta nova plalikacija (messiging folder) a drugi put aplikacija za poruke koja je vec bila u telefonu.. to sam nekako i prezalio a onda sam instalirao drugi dialer (Touchpal) jer mi je lakse sa njim da radim.. sad kad imam propusten poziv na indikatoru mi stoji ikonica za propusten poziv ali mogu da je ugasim samo ako otvorim jednom preko Touchpal-a a posle i preko dialera koji je bio u telefonu :)

Iskreno se nadam da ste me rezumeli sta je moj problem, ukratko kako da namestim da mi samo jedna aplikacija bude default?

Pozdrav!
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 08.03.2013. 10:32 ] @
Stock SMS aplikacija ima opciju isključivanja notifikacija, to znam sigurno, jer i sam koristim GoSMS umesto nje.

Takođe pogledaj da istu vrstu opcija nemaš u dialeru.

A pošto ti je telefon rootovan, možeš verovatno problem rešiti i brisanjem tih aplikacija koje ti više ne trebaju, samo prethodno napravi backup.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 08.03.2013. 10:32 ] @
Stock SMS aplikacija ima opciju isključivanja notifikacija, to znam sigurno, jer i sam koristim GoSMS umesto nje.

Takođe pogledaj da istu vrstu opcija nemaš u dialeru.

A pošto ti je telefon rootovan, možeš verovatno problem rešiti i brisanjem tih aplikacija koje ti više ne trebaju, samo prethodno napravi backup.