[ mefistofel @ 09.03.2013. 13:05 ] @
Je li moze neko da mi prepoduci dobar (najbolji) domen hosting? Aplikaciju drzim na AWS tako da mi to nije potrebno ali mi treba nesto za domen koji vec posedujem. Nisam zainteresovan da provajder bude u Srbiji posto ni ja tu vise ne zivim... Ono sto me najvise zanima je da ima neogranica mogucnost sub domena (to je valjda moguce zar ne?)

Ako neko ima neku prepoduku neka napise i zasto njih preporucuje i koje su njihove pogodnosti.

Hvala svima
[ view @ 09.03.2013. 14:26 ] @
Koliko sam razumeo treba negde samo da registrujes domen i da imas opciju podesavanja poddomena.To ti vecina provajdera nudi bez ikakvih problema.Osnovne razlike su u ceni a sve ostalo je automatizovano sto se tice podesavanja domena tako da ti je isto da li ces domen uzeti kod godaddy,namecheap,namesilo,internetbs...
Postoje i razne promocij i popusti za domene,bas na ovom forumu imas temmu o popustima na domena.Ako ti je bitno da prodjes jeftinije onda mozes naci i domen za $1 pa sve do $50 za jedan te isti domen i za iste usluge samo je pitanje za koga ces se ti odluciti a u sustini od svakog ces dobiti isto.
[ mefistofel @ 09.03.2013. 17:40 ] @
Ok onda cu odabrati nekog nasumicno :)

ako neko jos ima neku konkretnu preporuku neka kaze

hvala view