[ PEKY @ 15.12.2001. 19:25 ] @
Cao Svima na Forumu

Imam problem !!
Nabavio sam WIN XP i sada imam problem da mu deaktiviram registraciju..
Svakog dana mi smanjuje dane... ostalo je jos malo dana a ja nikako da mu razbijem to.
Zamolio bih sve koji znaju ili se razumeju u to da mi pomognu
Win XP je na Nemackom i Originalana je verzija ..

Hvala unapred

Pozdrav Peky od Carapanije ..!!

[ PEKY @ 21.12.2001. 04:25 ] @
Opet JA

Zar medju vama ne postoji ni jedan strucnjak....??
Samo prepisivaci...!!!

Ni jedan odgovor !!

[ BrainBug @ 21.12.2001. 08:43 ] @
Kako da ti odgovori neko ko nije ni prisao originalnoj verziji XP-a!Sve stize vec istranzirano i spremno za unlimited koriscenje!Ono sto bih ti posavetovao da malo surfujes po netu i pronadjes odgovor na svoje pitanje....probaj na www.astalavista.box.sk.....imas search pa se snadji!!!!
[ Gojko Vujovic @ 21.12.2001. 11:10 ] @
Citat:
PEKY:
Opet JA

Zar medju vama ne postoji ni jedan strucnjak....??
Samo prepisivaci...!!!

Ni jedan odgovor !!



Samo ti nadji corporate edition registarski broj, i instaliraj windows sa njim. Ali, za nemacko izdanje to nemam.. moras da trazis na drugom mestu.

Pozdrav
[ PEKY @ 21.12.2001. 21:39 ] @
Hvala Gojko
Da zanas da si u pravu
O tome sam bas razmisljao . i dosao do istog zakljucka , mi smo samo prepisivaci i nista drugo , kasnimo za svetom i na ovom informatickom polju.. tu racunam i sebe...nazalost..!!

Pozdrav Peky
[ ouros @ 21.12.2001. 21:43 ] @
Citat:
PEKY:
Hvala Gojko
Da zanas da si u pravu
O tome sam bas razmisljao . i dosao do istog zakljucka , mi smo samo prepisivaci i nista drugo , kasnimo za svetom i na ovom informatickom polju.. tu racunam i sebe...nazalost..!!

Pozdrav Peky


Na English Forum su nesto pricali o razbijanju registracije, ali ko sto Gojko rece mozes da skines Corporate Edition ili da ga kupis :) Ako si student mozes da ga dobijes za $100 cini mi se

__________________
Uros
[ 01011011 @ 21.12.2001. 22:18 ] @
imam ja CD key za coorporate edition, jedin problem je sto nesmie da dopustis da ti se kompijuter registruje sa mikrosoftom kad se ukljucis na internet da ja ne bih najebao, jer nas 15 imamo tu istu kopiju.


A ako nekome treba ja preko skole mogu da nabavim Windiws XP PROFESSIONAL EDITION ZA $5.00 I DA BUDE LEGALNO..

JA SVE PROGRAME PREKO SKOLE KUPUJEM ZA 5 DOLARA
[ ouros @ 21.12.2001. 22:33 ] @
Citat:
01011011:
A ako nekome treba ja preko skole mogu da nabavim Windiws XP PROFESSIONAL EDITION ZA $5.00 I DA BUDE LEGALNO..

JA SVE PROGRAME PREKO SKOLE KUPUJEM ZA 5 DOLARA


Jel to bese ono kupis za $5-30 program i onda instaliras pa im vratis ili ti oni kao daju da rentiras program za te pare. Znam ovde par Univerziteta gde to moze isto :)

Ma nek kupi, pusti ga :))))

[ Algol @ 23.12.2001. 21:40 ] @
Možda XPAntiSpy3 može da pomogne.
U njemu postoji opcija za podešavanje Windowsa tako da "izgleda"
kao da je online registration već urađena.
Ne znam da li stvarno radi, meni to nije trebalo...
[ 01011011 @ 06.01.2002. 08:45 ] @
ne na Mom univerzitetu vecina programa su 5 dolara, od mikrosofta skoro sve,....office 2000, office xp, Win XP Professional, Visio 2002, itd....

Sve je 5 dolarra i kupis i imas koliko god hoces, na CD-iju pise samo da je ilegalno da se distributira izvan USA i to je to....
I naravno programi su originalni......i svaki student moze samo jednom da kpi produkt..(ne kontam zasto hehehe)...
[ Dejo @ 07.01.2002. 09:46 ] @
Ovde se radi o verzijama na Nemackom, Holandskom itd. Evo ja imam isti problem kao PEKY. Nema bre sanse da se XP ( holandska verzija 2002 ) instalira na dva compa. Mislim, mozes da je instaliras ali da bi mogao da je koristis, dopunis preko update, moras da je registrujes, a ona vec jednom registrovana. Ako neko zna kako neka odkuca koje slovo u tom pravcu (mada i ovo kucam dzaba imam osecaj).
[ etaoin @ 17.04.2002. 11:37 ] @
postoji program koji se zove XP key recoverer and discoverer.

mislim da mu samo ime dovoljno govori.
registrujes office XP i windows XP i budes 'pravi' korisnik i sve je 'OK'.
[ velibor @ 18.04.2002. 09:28 ] @
Citat:
etaoin:
postoji program koji se zove XP key recoverer and discoverer.

znas li gde moze da se nadje posto je program uklonjen sa maticnog sajta nakon sto je microsoft digao dzevu?
[ etaoin @ 24.04.2002. 12:36 ] @
daj mi email da ti posaljem...
[ racakg @ 02.05.2002. 23:15 ] @
http://www.racakg.150m.com/XP%...%20AND%20DiSCOVErER%205.12.zip