[ brux002 @ 14.03.2013. 23:12 ] @
http://googlereader.blogspot.com/2013/03/powering-down-google-reader.html

Ja sam ostao bez texta... Uz cega cu sad ujutro piti kaficu??? :((

Cak su i hitlera naljutili:



Ali stvarno, bas bedak.
[ Devanagari @ 15.03.2013. 06:08 ] @
Jes' vala, smor. Njie bio savrsen ali je bio najcistiji/najpregledniji, minimalna kozmetika i sve razvrstano po kategorijama/feedovima, umesto po vremenu objavljivanja kako to vecina drugih radi. Vidim da ce Feedly da migrira GR feedove automatski po gasenju GR-a ali mi se ne dopada ni kako sortira ni kako... khm... "prezentuje" nove feedove.

Ima li neko alternativu za preporuciti?
[ djoka_l @ 15.03.2013. 07:53 ] @
Ja prešao na http://www.netvibes.com
Ima sve što treba, na webu je, u reader view liči potpuno na goole reader, a u widget view liči na iGoogle. Izvoz preplata sa google reader i uvoz u netvibes potrpošio mi je 5 minuta.
Za osnovne potrebe je besplatan.
[ brux002 @ 15.03.2013. 10:03 ] @
Posle malo cackanja i istrazivanja mislim da sam pronasao resenje:

The old reader

Jednostavan, pregledan, jos i ima share opciju medju korisnicima koju je stari GR imao pre G+

Za mene idealan :)
[ Devanagari @ 15.03.2013. 17:56 ] @
Citat:
brux002: Posle malo cackanja i istrazivanja mislim da sam pronasao resenje:

The old reader

Jednostavan, pregledan, jos i ima share opciju medju korisnicima koju je stari GR imao pre G+

Za mene idealan :)

Jutros sam ga ostavio da importuje OPML. Sada sam zatekao obavestenje:
Citat:
Thank you for uploading your OPML file. We will soon start importing your subscriptions, which might take up to several hours depending on the amount of feeds you have.

There are 7955 users in the import queue ahead of you.

:)

Videcemo kako ce ici…

Edit: zaboravih da dodam, jedna od najjacih™ stvari na GR je bila ta sto je pamtio koje feedove prvo gledam pa je u skladu sa tim sam menjao redosled kojim ih izlistava. Nenadyebivo.
[ madamov @ 16.03.2013. 08:24 ] @
Nisam koristio Web verziju, već nezavisne reader aplikacije na Macu i iOS uređajima koje su sinhronizovale status feeda (pročitan ili ne određeni članak), tako da me pogađa. Još jedna pizd**** Gugla, uletiš na tržište i uništiš praktično sve ostale servise svojim "besplatnim", a onda ugasiš čitavu stvar. Drago mi je što mi je gmail nalog samo jedan od mnogih, a ne jedini, ko zna, možda će i gmail da ugase.