[ Lavlja_Jazbina @ 18.03.2013. 15:38 ] @
Imam problem pri logovanju na ES.
Kada se logujm i hocu da idem na sledecu temu,bude kao da nisam logovan i stranica mi izadje iz margine rezolucije.
Ponovo se logujem i tada je sve o.k.
I da iskoristim priliku,i dalje ne primam mailove na teme za koje sam prijavljen.Jedino sto stize je ako je poruka izbrisana,
doduse nije odavno.
Hvala.
[ plus_minus @ 18.03.2013. 15:48 ] @
Jednom se uloguješ na es, međutim, moraš da se uloguješ i na es-madzone jel' da?
Ako je to, onda je u pitanju sasvim normalan rad i način pristupa forumu.

Ovo drugo, nem' pojma šta je. :p
[ Lavlja_Jazbina @ 18.03.2013. 15:58 ] @
Idem na adresu http://www.elitesecurity.org
Izaberem zadnjih 128 poruka
Logujem se. sve o.k.
Kada odem opet na 128 novih poruka iz neke teme,cvrc.Ponovo log on.
[ plague @ 18.03.2013. 16:04 ] @
Jer si otisao iz teme koja je bila na madzone-u, kao sto rece plus_minus. Standardno. Cak ako iz liste poslednjih poruka odes na UMZ, moraces da se logujes da bi je uopste video.
[ Lavlja_Jazbina @ 18.03.2013. 16:14 ] @
Iz recimo teme koju sam postavio idem u neku sa slike,tech ili auto zone.
Ili kada se logujem u auto zone i odem iz teme u temu u auto zone ,to se dogodi,posle gde god odem,nema problema.
Evo ili u bilo sta od ovoga.

[ plague @ 18.03.2013. 17:09 ] @
Citat:
Iz recimo teme koju sam postavio idem u neku sa slike,tech ili auto zone.

Ovo sve spada u MZ, ako si temu postavio u MZ verovatno nisi jos uvek bio logovan na ES-u i zato si morao ponovo da se logujes kada ides u Elektronika, Windows Desktop i slicne forume. Medjutim ne bi trebalo da se desava ako iz jedne AZ teme ides u drugu.

Zato, ako imas vremena:
- izbrisi cookie za elitesecurity i elitemadzone
- loguj se na elitesecurity.org, zatim se loguj na elitemadzone.org
- testiraj da li se problem ponovo pojavljuje tako sto ces otvoriti poruke u zadnjih 24h, pa probaj da radis ono sto inace radis kada se to dogodi
[ Zarko Silic @ 18.03.2013. 22:52 ] @
Nije problem u ES-u.

Ja imam slican problem vec jedno duze vreme i problem je u provajderu.

100% sam u ovo siguran jer sam sve detaljno ispitao vise puta u razlicitim vremenskim periodima.
[ Gojko Vujovic @ 19.03.2013. 12:12 ] @
Plague ti je u sustini dobro rekao. Posalji nam adresu stranice na kojoj si ulogovan pravilno (lista poruka) i zatim adrese stranica na kojima nisi ulogovan i verovatno ce one biti na elitemadzone.org domenu na koji se moras odvojeno logovati.

Proveri da li ti je u profilu ukljuceno snimanje passworda u browser, kako se cookie ne bi brisao posle svake posete.
[ Lavlja_Jazbina @ 19.03.2013. 15:33 ] @
Evo kako ste svi predlozili,isao na elitemadzone,izbrao listu tema i otisao na predloge pitanja,
slika pokazuje da sam izgubio log in.Ponovo se logovao da bi pisao poruku.




[ Shadowed @ 19.03.2013. 15:40 ] @
Zato sto je jedno na www.elitemadzone.org a drugo na www.elitesecurity.org domenu...
Domeni ne dele kukije.
[ Lavlja_Jazbina @ 19.03.2013. 15:41 ] @
Ako je u pitanju samo moj komp ili slucaj,pustite niz vodu.Logovacu se 2x .Nije problem.
Hvala.Mozda je Zarko u pravu.

Dodatak.
Sada sam SHADOWED video poruku.Kada se drugi put logujem,mogu da se setam iz elitmad u elitesecuriy i stalno sam logovan.
Sad probao.I toolbar sa brisanje list ili toolbar sa temama mi se zamrzne,a sve ostalo radi na stranici,lista poslenjih,clanovi itd.