[ strah_1o1 @ 21.03.2013. 05:42 ] @
Na poslu mi je zakljucan internet,jel izvodljivo nekako da se to resi da mogu da koristim internet u svoje svrhe :) ? Hvala unapred.
[ calexx @ 21.03.2013. 08:53 ] @
Objasniš adminu, šefu ili ko je već zadužen za zaključavanje da ti je internet potreban i pitaš da otključaju. Valjda je i njima od koristi da bolje radiš. Ili bi hteo da se igraš ili surfuješ ili šta već na poslu?
[ bakara @ 21.03.2013. 09:40 ] @
Potpuno sam siguran da ce i admin a narocito sef imati puno razumevanje za koriscenje interneta u "svoje svrhe".

Verovatno su zato i zakljucali pa daju samo onom ko pita.
[ strah_1o1 @ 21.03.2013. 15:24 ] @
Ma nema trika da daju da se koristi net :D. Pa sam mislio ako moze nesto na kvarno da se uradi da kad nema mnogo poslo da malo ubijem vreme na netu.
[ monkeyjob @ 22.03.2013. 00:59 ] @
zavisi šta koriste za blokiranje interneta, tj koju tehnologiju. Moraš dati neke preciznije informacije.
[ calexx @ 22.03.2013. 08:07 ] @
A ako se admin dobro razume u posao, eto prilike da dobije više slobodnog vremena pa na dalje kući igra igre i surfuje ... ili šta je već planirao. Ko će da bude kriv ako mu neko pomogne da preskoči zabranu, otkriju ga i kazne?
[ Miroslav Jeftić @ 22.03.2013. 08:53 ] @
Citat:
calexx:  Ko će da bude kriv ako mu neko pomogne da preskoči zabranu, otkriju ga i kazne?


Pa sam će da bude kriv Sâm je rekao da hoće nešto na kvarno
[ calexx @ 22.03.2013. 09:48 ] @
Ali očekuje neko rešenje koje neće da bude otkriveno, ako ga otkriju onda će da bude kriv onaj što mu je dao loš predlog. ;) A šta ako i admin ili šef prate ovaj forum pa već sve znaju?
[ bantes9 @ 22.03.2013. 22:06 ] @
Ako radis u iole ozbiljnoj firmi, ili ako je admin neko ko se razume u svoj posao, zaboravi na celu pricu, osim ako ga ne poznajes, pa ti to uradi na drugarskoj osnovi.

Najveci problem su nadredjeni koji po defalt-u net vide kao odvlacenje paznje i uzrok manje produktivnosti, pa tu uvek lezi opasnost da ti ili neko ko ti je pomogao budete nagazeni.




[ whitie2004 @ 23.03.2013. 17:24 ] @
Da, poznati su takvi 'nadredjeni' ... oduzimaju mobilne telefone, ne vole tapacirane stolice, a bogme ni muzika nije pozeljna. Medjusobni razgovor zaposljenih samo u prostim i kratkim recenicama ....

Kod takvih je najsladje blejati na internetu!
[ salvatore. @ 12.04.2013. 11:53 ] @
Postoji naravno, bezbolan način (skoro) nemoguć za datektovanje, koga zanima nek javi se na PP.
[ gmatanic @ 12.04.2013. 14:52 ] @
Citat:
salvatore.: Postoji naravno, bezbolan način (skoro) nemoguć za datektovanje, koga zanima nek javi se na PP.


Čemu tajnost, napiši ovdje pa da vidimo o čemu se radi